Слідчі столичної поліції повідомили про підозру жінці, через недбалість якої помер її 7–місячний син. Жінка не звернулась по необхідну допомогу до лікарів, тож через ускладнення малюк помер. Про це повідомили 5 серпня в поліції Києва.

Навесні 2022 року до Солом’янського управління поліції надійшло повідомлення від лікарів про те, що на проспекті Відрадному помер 7-місячний хлопчик. Працівники поліції з’ясували, що у 2015 році у жінки вже вилучали чотирьох малолітніх дітей через неналежний догляд за дітьми та відсутність умов проживання малечі і поставили родину на облік. Згодом киянку позбавили батьківських прав, а також притягнули до кримінальної відповідальності за злісне невиконання обов'язків по догляду за дітьми.

Влітку 2021 року 33–річна правопорушниця народила двійнят та перебувала під систематичним наглядом співробітників служби у справах дітей та правоохоронців. Однак, коли один із малюків захворів, жінка знехтувала здоров’ям дитини та не звернулась по необхідну допомогу до лікарів тож, отримавши ускладнення хвороби, 7-місячний малюк помер.

Було відкрито кримінальне провадження за ст. 166 Кримінального кодексу України – злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування, та направив клопотання до суду про обрання їй запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Правопорушниці загрожує до п’яти років позбавлення волі.

Співробітники ювенальної превенції спільно зі Службою у справах дітей вилучили другого малюка 2021 року народження та готують відповідні документи для позбавлення жінки батьківських прав відносно хлопчика.