Товариство Червоного хреста України за підтримки Гуманітарного штабу Києва передає 2 400 продуктових наборів столичним багатодітним сім’ям. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

“Із початку повномасштабного вторгнення агресора в Україну багато українських сімей опинились у складній фінансовій ситуації, а особливо відчули це на собі багатодітні родини. З перших днів активної фази війни Гуманітарний штаб Києва здійснює координацію всіх столичних служб і великих міжнародних благодійних організацій для цілеспрямованої допомоги саме тим верствам населення, які найбільше цього потребують. Разом із представниками Товариства Червоного хреста ми підготували чергову допомогу сім’ям, у яких четверо та більше дітей і для яких така допомога вкрай необхідна. Ми щиро вдячні нашим партнерам за таку підтримку“, – наголосив Валентин Мондриївський.

Як зазначили в Гуманітарному штабі Києва, продовольчі набори буде передано із розрахунку на кожного члена родини. До гуманітарної допомоги, зокрема, входять борошно, олія, гречана крупа, макарони, сіль, цукор, сухі дріжджі, рис, чай та консерви. Перші родини отримають такі набори вже цього тижня.

Також мер Києва Віталій Кличко закликав вимушених переселенців, які приїхали до столиці, офіційно зареєструватися. Він зазначив, що це необхідно, аби люди, які постраждали від агресії РФ, могли отримувати всю необхідну допомогу та сервіси. 

“У Києві на сьогодні зареєстровано майже 90 тисяч переселенців. Ми знаємо, що велика кількість людей, які переїхали до столиці, ще не зареєструвалися. Вони приїхали до родичів чи друзів. Тому велике прохання – обов’язково реєструватися. Щоб робота з переселенцями була систематизованою, аби вони могли отримувати всі пільги та користуватися всіма сервісами, якими користуються кияни”, – наголосив Віталій Кличко.

З травня в спеціально створених у столиці центрах надають консультації для вимушених переселенців. Там людям допомагають у питаннях пошуку роботи, влаштування дітей в садочки та школи. Також роз’яснюють, які пільги можуть отримувати переселенці.

Також допомогу вимушеним переселенцям продовжують надавати соціальні служби столиці. Продуктові набори отримали понад 40 тисяч переселенців, а консультацій психологів і юристів – більше 2 500 осіб.