9 серпня у Граці відбувся поєдинок у відповідь попереднього раунду футбольної Ліги чемпіонів між місцевим клубом “Штурм” та київським “Динамо”.

Першу зустріч виграли динамівці. Але з мінімальним рахунком 1:0. Програвати у поєдинку у відповідь було не можна. У наступне коло змагань динамівців виводила чи перемога, чи нічия.

Поєдинок, як і перший, проходив за значної територіальної переваги киян. Однак по ударах по воротах дещо активнішими були господарі – 17-15.

Австрійці вже на 27-й хвилині відновили рівновагу у сумі двох матчів. Проте більше за основний час команди голів не побачили. На додатковий час картина різко змінилася. На 97-й хвилині Вівчаренко та на 112-й Циганков зняли всі питання щодо переможця двораундового поєдинку. Кияни здобули перемогу 2:1 і вийшли до раунду плей-офф.

У наступному раунді кияни зіграють із португальською "Бенфікою". Португальці двічі переконливо переграли датський "Мітіюлленд" - 4:1 та 3:1.