Переробка старих стільників на віск
Віск зазвичай отримують шляхом переплавлення старих стільників, які більше не можна використовувати у виробничому процесі, де можуть розвиватися бактерії та моль. Пошкоджені мишами рамки також повинні бути відправлені на переплавку. Ми хотіли б повідомити вам про спосіб переплавлення, якщо у вас немає воскотопки. Але спочатку потрібно відрізати весь дріт від рамок так, щоб дріт залишився на рамках. З однієї рамки можна отримати до ста грамів вощини.
Для воскотопки нам потрібна вода, і її якість дуже важлива. Краще використовувати дощову воду, оскільки вона м'якша. Це має великий вплив на якість кінцевого продукту. Складаємо стільники в мішечок, який ставимо в ємність з водою. Коли віск бджолиний натуральний нагрівається, він стікає через стінки мішка в ємність. Усе це треба регулярно помішувати. Для витискання залишків потрібен прес, або ж можна робити це вручну, переклавши мішечок у миску для зручності.
Залишок у мішечку - це мерва, і його слід висушити на сонці. Це також цінний продукт, тому його не можна викидати. У нас є два цінних продукти, але виникає питання: що робити з цим добром? Я впевнена, що ви бачили рекламу, яка пропонує закупівля воску, прополісу, мерви. Залишається лише ознайомитися з усіма пропозиціями магазинів і вибрати ту, яка нам найбільше підходить. Купуйте відходи бджільництва не просто так. Наприклад, з мерви можна зробити бджолиний віск, який використовується для виготовлення свічок. З вощини роблять бджолиний віск, який можна не тільки продати, але й обміняти на готовий матеріал. Ви також можете розмістити оголошення про продаж бджолиного воску. Вам не доведеться переслідувати продавців, вони самі зв'яжуться з вами, і ви зможете вибрати найкращу пропозицію.
Чим краща якість воску, тим вища ціна. Найдешевшим є ртутний віск. Бджолиний віск не повинен вироблятися. Якщо ви хочете перетворити продаж вощини і русалочого воску на постійний бізнес і маєте достатню кількість сировини, краще купити воскотопку у бджоляра. Існує багато видів воскотопок, але найціннішими є сонячні печі. Вони можуть виробляти до п'яти кілограмів воску за один раз. Ідея печі полягає в тому, що сонячне світло падає вертикально через скло на віск, розплавляючи його. Потім рідкий матеріал потрапляє в чашу. Зазвичай її виготовляють з листового металу, але корпус може бути і дерев'яним.