Реалії в Україні такі, що люди щодня стикаються з відключенням світла після чергових уражень об'єктів енергетичної інфраструктури. Щоб мінімізувати дискомфорт, рекомендовано заздалегідь запастися всім необхідним на випадок відсутності електроенергії. При цьому дуже важливо створити продуктовий запас, який не зіпсується за короткий час. Замовити продукти в FOZZY на будь-який смак можна з доставкою додому. Це швидкий і зручний спосіб запастися всім необхідним.

Вибір продуктів тривалого зберігання

Перш за все, необхідно подбати про воду. На дорослу людину знадобиться близько 3 літрів питної та 12 літрів технічної води на добу. Рекомендовано мати вдома запас мінімум на 3 дні. Далі слід братися до заготівель продуктів. Товари не повинні псуватися без холодильника. Крім того, важливо, щоб не була потрібна електроенергія для приготування обраних продуктів. Найбільш вдалими рішеннями є:

  1. Упаковані солодощі — вафлі, печиво, пряники. Продукція має тривалий термін придатності, є джерелом глюкози та вуглеводів, тому подарує запас енергії. Крім того, улюблене печиво чи цукерки допоможуть знизити рівень стресу, оскільки мають заспокійливу дію.

  2. Снеки — хлібці, галети, чипси. Завдяки великому терміну придатності та відсутності вимог до особливих умов зберігання таку продукцію можна місяцями тримати в підвалі й не боятися про збереження. Їх завжди можна залишити наостанок.

  3. Фрукти. Найбільш вдале рішення — яблука. Наприклад, кілька кілограмів пролежать довго і дозволять отримати необхідні організму вітаміни. Єдиним недоліком яблук є пробудження почуття голоду, проте це все індивідуально.

  4. Продукти швидкого приготування — суп, вермішель, пюре. Це чудовий варіант перекусу, для приготування якого потрібен лише окріп. Перевагами є тривалий термін служби та можливість швидкого втамування голоду.

  5. Консерви — кукурудза, квасоля, горошок, нут, м'ясо, риба. Баночки можна сміливо брати з собою в бомбосховище. Однак не забудьте про консервний ніж або ключ, оскільки існує ймовірність залишитися голодним.

  6. Джем, варення, згущене молоко, мед. Такі продукти довго зберігаються і допомагають швидко насититися.

  7. Горіхи та сухофрукти. Усе залежить тільки від ваших особистих уподобань. Такий перекус є джерелом вітамінів і мікроелементів, довго зберігається і добре втамовує голод.

  8. В'ялене м'ясо. Зберігати його сміливо можна як вдома в шафі, так і в підвалі до двох місяців. Обов'язково включіть його у свої запаси.

Цей перелік продуктів дасть змогу запастися поживною і різноманітною їжею. Навіть якщо ситуація з відключеннями погіршиться, ви зможете харчуватися без дискомфорту протягом тижня. Дуже сподіваємося, що ці рекомендації дадуть змогу підготуватися до умов блекауту. Щиро бажаємо, щоб у кожній українській оселі було завжди світло і тепло, а ви не знали, що таке відчуття голоду.