Ви хочете знайти місце, де продаються товари для салона краси оптом. Звичним жестом відкриваєте пошукову сторінку і пишете: "Купити косметику для салонів краси недорого". У браузері відкриваються сотні посилань на магазини з косметикою на будь-який смак, колір та бюджет. Як дізнатися який магазин краще?

Як вибрати постачальника товарів для салона краси

Косметологам найкраще купити косметику для салонів краси у надійних постачальників. Від цього залежить чи приходитиме замовлення без перебоїв, ефективність цієї косметики та наявності її сертифікації. Вам же потрібно, щоб у салоні завжди були в наявності всі ходові позиції. Не забуваймо про супутні документи. Їхня відсутність тягне за собою проблеми з перевіркою.

Як перевірити надійність постачальника косметики для салонів краси?

Постачальники, які давно працюють на ринку та мають гарну репутацію, можуть собі дозволити закупівлю великих партій перевіреної професійної косметики. Тому вартість продукції вони буде нижче, тому що постачальник займається більшими обсягами. Дивіться на наступні пункти під час вибору постачальника:

  1. Чи давно компанія працює на ринку?
  2. Які відгуки?
  3. Чи є сертифікати на косметологічну продукцію?
  4. Чи має персонал відповідну кваліфікацію для роботи з косметикою?
  5. Чи проводиться навчання фахівців з користування косметичною продукцією?

Знайти постачальника можна: на тематичній виставці, де буде можливість познайомитися з косметикою та проконсультуватися у представників компанії, а також отримати контакти та знижки можна:

  • на семінарах;
  • майстер-класах;
  • інструктажах;
  • в салонах косметики онлайн;
  • інтернет-магазині косметики для салонів краси (якщо точно впевнені у постачальнику).

Як отримати вигідні умови для придбання косметики для салонів краси?

Щоб заощадити та купити косметику для салонів краси дешевше, варто набувати відразу великої партії косметики. Наприклад, вам можуть надати непогану знижку при замовленні товару на певну суму. Також зустрічаються клубні карти лояльності, що дають більше можливостей на отримання індивідуальної знижки. У великих постачальників бувають разові акції на деякі позиції товару, завдяки яким оптові ціни на товари для салона краси будуть значно нижчими. Підпишіться на поштову розсилку, щоб не пропускати їх.

Як вибрати косметику для салонів краси?

У гарній косметиці для салонів краси використовуються інгредієнти, які справді вирішують проблему. Таку косметику знайти не так просто, тому що багато компаній займаються просуванням свого продукту за допомогою гарних гучних назв компонентів. У результаті інгредієнти у складі продукту насправді не дають належного результату. Країна виробництва компонентів також особливої ​​ролі не грає.

Наприклад, напис "Made in France" не означає, що тюбик від і до вироблено у Франції. Частина компонентів може вироблятися у тій самій лабораторії, де виготовляються інгредієнти для брендів із різних країн.

Для продажу косметики в салонах краси/клініках багато хто вибирає популярні, відомі бренди. Тут є плюс, що цю продукцію перевірено та користується попитом. Але мінус у тому, що заробити на ній складніше через єдину роздрібну ціну та велику конкуренцію. Знайомі всім бренди стоять у кожному салоні, а ціну можуть знизити далеко не всі.

Рекомендація: розгляньте ексклюзивну косметику на сайті https://wholesale.kodi-professional.ua/ru/ компанії KODI PROFESSIONAL, яка не поступається за якістю та ефективністю відомим маркам. При цьому така косметика значно вигідніша для продажу, бо власник виставляє вартість самостійно.