Хребет є віссю тіла людини, тому його стану залежить загальний стан організму. відомо, що хребетний стовп складається з 34 хребців, гнучко з'єднаних між собою. Саме те становище, яке займає спина у стані розслаблення, називається поставою. Від постави залежить як краса і привабливість тіла, а й здоров'я внутрішніх органів. При порушенні нормального положення хребта відбувається зміщення та здавлювання грудної клітки, серця, легень, кишечника, шлунка та сечового міхура, збої іннервації, а також уповільнення метаболізму. Основні порушення постави:
- С-подібний та S-подібний сколіоз.
- Гіперлордоз поперекового відділу.
- Гіперкіфоз шийного відділу.
Всі ці стани можуть мати вроджений характер, але частіше формуються з часом через слабкість м'язів спини, нестачу мікроелементів і вітамінів, тривале перебування в одній і тій же позі, надмірні навантаження. Сьогодні у більшості дітей молодшого шкільного віку вже є ознаки викривлення постави, які з віком прогресують.
Виправити сутулість та порушення постави за допомогою медикаментів неможливо, для корекції можуть застосовуватись лише фізіотерапевтичні методи. На жаль, існує думка, що викривлення хребетного стовпа у дорослому віці неможливо виправити, проте це не так. Так, змінити кісткові структури після 14-16 років не вдасться, проте можна сформувати міцний корсет для підтримки спини в нормальному положенні.Фахівці міжнародного центру корекції постави Оксани Слінько Академія Грація знають про виправлення постави усе.
Методи виправлення постави
Для покращення стану опорно-рухового апарату та лікування сколіозу тут застосовують різні методи немедикаментозної терапії, спрямовані не лише на усунення симптоматики, а й на усунення причин порушень. Основним методом корекції постави вважається заняття лікувальною фізкультурою та механотерапією. У ході тренувань вдається сформувати міцний корсет м'язів, який попереджає завалювання хребта по одній з осей. Крім стандартних тренажерів, у центрі https://www.akademia-gracia.com/ є унікальні тренажери, ефективність яких перевершує інші методи корекції. Під час занять нахребетний стовп виявляється потужний декомпресійний та антигравітаційний вплив, якого неможливо домогтися на жодному іншому пристосуванні. Вже після однієї процедури пацієнт відчуває незвичайне почуття легкості та розслаблення, у нього:
- змінюється постава;
- хода;
- покращується координація рухів.
На додаток тут використовують петлі Гліссона, інверсійний стіл, балансувальний борд та багато іншого.
Можливі протипоказання, проконсультуйтеся з фахівцем