Квілтинг і квілтінг — це техніка використання двох шарів тканини, зазвичай із м’яким матеріалом, який поміщають між шарами, а потім зшивають. Деякі ковдри вішають як предмети мистецтва, а деякі використовують для більш практичних цілей, наприклад для збереження тепла.
Мереживоплетіння — це мистецтво створення мережива, вишуканої тканини, яка зазвичай складається з ниток і пряжі. Невідомо про походження мережива https://100idey.com.ua/shittja-ua/merezhiva-ua, але 16 століття стало початком збільшення привабливості мережива, і, таким чином, виробництво зросло.
Вишивка – це процес створення дизайнів на таких матеріалах, як тканина, папір, шкіра тощо, за допомогою голки. Це можна зробити вручну або машиною. Іноді комбінують інші матеріали, наприклад бісер рубка https://100idey.com.ua/dekor-ua/biser-ua/biser-rubka-ua і паєтки.
Виготовлення мотузок — це ремесло поєднання багатьох ниток матеріалу в один міцніший шнур. Пасма об’єднуються за допомогою плетіння та/або скручування матеріалу разом. Стародавні єгиптяни є найдавнішою цивілізацією, яка використовувала мотузки.
Макраме - вид матеріалу, який виготовляється в техніці в'язання. Ця техніка виконується шляхом зав’язування ниток або шнурів у геометричний візерунок. Слово «макраме» походить від арабського слова XIII століття «migramah», що означає «бахрома».
Прядіння — це процес поєднання волокон для отримання ниток або пряжі. Потім нитка або пряжа використовуються для створення текстилю, який потім використовується для виготовлення таких предметів, як одяг. Більш популярна техніка, яка використовується для цього, — кільцепрядіння. Інші методи включають прядіння з відкритим кінцем, прядіння з перервою тощо.
Виготовлення килимів — це ремесло виробництва товстої тканини, яка покриває частину підлоги, найбільш відомої як килим. Існує багато типів килимів, таких як плетені, плетені, ткані тощо. Вважається, що мистецтво виготовлення килимів існує з 6500 року до нашої ери.
Плетіння — це техніка створення тканини шляхом переплетення довгих ниток. Це досягається шляхом переплетення двох комплектів ниток під прямим кутом, що зрештою утворює квадрат текстилю. Існує багато типів структур плетіння, які можна виготовити, наприклад гладь, саржа, атлас і оксамит.
В’язання — це мистецтво створення двовимірного полотна шляхом переплетення петель пряжі. Це можна зробити вручну або машиною. Дві найпопулярніші форми в’язання — це в’язання по основі та в’язання по пітканню. Найдавнішим в'язаним матеріалом були бавовняні шкарпетки, знайдені в Єгипті в першому тисячолітті нашої ери. В'язання є одним з найпоширеніших видів текстильного ремесла.
В’язання гачком — це тканина з візерунком, створена шляхом накручування петлі на матеріал за допомогою голки з гачком. Найпопулярнішим матеріалом для в'язання гачком є пряжа. Зчеплення петель між собою виконується за допомогою гачка. Насправді слово «в'язання гачком» походить від французького слова «crochet», що означає «маленький гачок».
Валяння. Повсть – це нетканий матеріал, шерсть для валяння https://100idey.com.ua/valjannja-ua/sherst-dlja-valjannja-ua, який виготовлений із таких матеріалів, як хутро, волосся або вовна, які поєднуються за допомогою тепла та сильного тиску. Повсть, виготовлена з вовни, є найдавнішим відомим людині текстилем. Існують різноманітні методи виробництва фетру, як-от мокре валяння, валяння голкою та шарування.