Складно знайти хоча б одну споруду, в якій не було б маршових сходів. Будь-які сходи мають перила, що відповідають за безпеку людини, яка пересувається з поверху на поверх. Найбільшу поширеність мають перила металеві, виготовлені зі сталі або кольорових металів та сплавів.
Чому саме металеві перила
Як вже згадувалося вище, огородження сходів найчастіше виготовляють з металу – чавуну, чорної та нержавіючою сталі, кольорових металів – алюмінію, латуні, бронзи. Метал – найпоширеніший матеріал для виготовлення перил за доступною ціною.
Окрім того, популярність обумовлена тим, що перила з металу:
- довговічні;
- зносостійкі;
- стійкі до перепадів температур, сонця;
- потребують мінімального догляду.
Кольорові метали та нержавійка не піддаються корозії, а вироби з чорного металу та чавуну покривають протикорозійними фарбами, нікелюють, хромують, щоб додати таких властивостей.
Де встановлюють перила металеві
В залежності від металу, з якого вони виготовлені, відрізняються місцем розміщення:
- Чавун – частіше на вулиці, тому що в приміщеннях виглядає громіздко;
- Бронза, латунь – в інтер’єрі, бо потребують регулярної чистки, аби виглядати, як новенькі;
- Сталь – універсальні (можна встановили в приміщенні та подвіррі);
- Алюміній – в інтер’єрі, тому що цей метал надто крихкий для розміщення на вулиці, хоча і стійкий до корозії та пластичний.
Види перил металевих
Огородження для балконів, сходів, терас, мостів та інших місць відрізняються за способом виготовлення та збірки:
- Лиття. Метал (найчастіше чавун або латунь) розплавлюють та заливають у форми;
- Зварювання. Для збирання таких перил використовують сталеві профілі та арматуру. З’єднують деталі зварюванням. Зазвичай такі перила мають непримхливі візерунки, які роблять за допомогою гнуття;
- Ковка. Метал нагрівають та згинають ковальським способом, придаючи йому потрібну форму. Ковані перила відрізняються різноманітністю та вишуканістю візерунків;
- Штампування. Фабричний масовий спосіб виготовлення перил;
- Збірні перила складаються з деталей, які скріплюються між собою в єдину конструкцію кріпильними елементами – болтами, гайками, заклепками, шпильками, тощо;
- Комбіновані перила мають каркас з металу (стійки, поручні) і заповнення з інших матеріалів – скла, пластику, дерева.
Якщо мова зайшла про заповнення перил, то маємо згадати різні види:
- вертикальні або нахилені балясини;
- ригелі;
- суцільні панелі.
Де купити якісні металеві перила
Замовити металеве огородження за індивідуальним розміром та ескізами запрошуємо до виробника різноманітних виробів з металу підприємця Путій В.Г. Більше 15 років підприємство виконує замовлення від приватних осіб та компаній, задовольняючи найвибагливіші потреби.
Підприємство гарантує якість та довговічність виробів, пропонує не тільки виготовлення, а й монтаж перил на місці. Компанія має свою виробничу базу, талановитий і кваліфікований персонал, необхідне професійне обладнання та інструменти для роботи.