Ювелірні магазин https://diamant.ua/ здатен вразити надзвичайно широким асортиментом навіть досвідченого покупця:
- всілякі дизайни;
- комбінації матеріалів;
- інкрустації дорогоцінним та напівдорогоцінним камінням.
Як не розгубитися у всьому цьому різноманітті краси та блиску, щоб вибрати саме ту прикрасу, яка потім із задоволенням буде носитися? Золоті ювелірні прикраси – одні з найпопулярніших виробів на світовому ринку При виборі прикраси із золота слід враховувати багато чинників, не забуваючи при цьому, що далеко не всі аксесуари відрізняються відмінною якістю. Щоб не переплатити і бути впевненим у придбанні, варто попросити у продавця сертифікат на виріб, що сподобався: сама наявність документа і докладна інформація в ньому знімуть багато питань, а ви будете впевнені в оригінальності каменів і якості золота.
Як вибирати золоті прикраси
Багато в чому конкретний дизайн покупки, звичайно, залежить від ваших особистих уподобань. Але крім цього існують і загальні рекомендації щодо вибору та придбання ювелірного золота:
- Перед покупкою ознайомтеся з тенденціями ювелірної моди, погортайте каталоги золотих виробів відомих брендів та бутіків. Так ви отримаєте загальне уявлення про те, що чекає на вас на вітринах і на що варто звернути увагу.
- Поцікавтеся, скільки коштує грам золота: різні проби золотих прикрас у різних магазинах нерідко мають різну ціну. Знаючи вартість грама та свій бюджет на покупку, ви відразу за вагою зрозумієте, підходить воно вам чи ні.
- Останній етап - вибір дизайну. З камінчиком або без нього, з якого виду золота ви віддаєте перевагу прикрасі (рожева, біла, червона, традиційна жовта), з плетінням або суцільною поверхнею, гладким, матовим або рифленим покриттям.
На що звернути увагу при виборі
Визначитись з тим, що дійсно хочеться, виявляється в рази складнішим, ніж ознайомитись із сертифікатом на виріб та розглянути на ньому пробу. Ювелірні прикраси із золота з діамантами є одними із найбільш затребуваних покупцями, а тому й підробляють найчастіше. Такі вироби, та й загалом золоті прикраси з камінням при виборі слід розглядати особливо ретельно: перевіряйте як пробу золота, а й можливі дефекти каміння (деякі їх можуть бути занесені в сертифікат і це впливає зниження вартості виробу). Лігатура (тобто додатковий вхідний метал, наприклад, платина, срібло, мідь, нікель) впливає колір золота, але з його пробу. У деяких випадках додаткові матеріали можуть викликати алергічні реакції, особливо якщо прикраса носиться на шкірі. Чутливим до цього людям ювеліри не рекомендують купувати вироби та цілі комплекти золотих прикрас із дешевого туніського, турецького чи єгипетського золота. Ціна таких золотих прикрас, як правило, невисока, але чи зможете ви носити такі вироби? Золоті прикраси з емаллю оглядати при покупці треба особливо уважно: Емальована поверхня повинна бути рівномірною по товщині, якщо інше не передбачено дизайном: ніяких вм'ятин, нерівностей, горбків, сліду бульбашки. Будь-який дефект емалі (надлом, потертість, тріщина) при носінні швидко прогресує, виріб досить скоро втратить привабливість, а то й зовсім стане непридатним для носіння.
Нюансів немало. Але, якщо ви будете вибирати прикраси у київському магазині Ювелірна карта, то може не сумніватися у якості товару та в тому, що тут вам запропонують дійсно привабливу ціну.