У всіх нас інколи настає такий особливий настрій, коли хочеться потрапити в неспішний темп життя, де немає шаленої метушні, а герої мають час подумати та вчинити так, як годиться. Тоді на допомогу приходять книги для неспішного читання.
Що почитати в дорозі з класики? Ми маємо для вас кілька варіантів.
Епопеєю 20 століття сміливо можна назвати роман австрійського класика Роберта Музіля «Людина без властивостей». Автор іронічно розповідає про злам епох і людину на роздоріжжі Ульріха, яка, по суті, — типовий представник свого часу: людина слова, якій до людини дії ще далеко.
Серед кращих книг для підняття духу, безумовно, — твори сучасного шведського письменника Фредріка Бакмана. «Чоловік на ім’я Уве» — найзнаменитіша книжка автора, що оповідає про старого одинака Уве, який втратив надію та сенс життя, доки в його буденність не ввірвалися скажені сусіди. Що з того вийшло, читайте у книжці. Роман цього ж автора «Ведмеже місто» описує події, що розгортаються в Богом забутому містечку Бьорнстад: зростання хокейного клубу і моральний вибір жителів містечка. Заінтриговані? Тоді бігом читайте книгу «Ведмеже місто»!
Книга для приємного читання — це точно про твір Сари Вінман «Рік Марвелос Вейз». Неспішна історія про тісноту світу і зовсім чужих людей, які стають близькими й рятують одне одного від безнадії: хлопець Дрейк та літня пані, яка схожа однаково і на відьму, і на ясновидицю, Марвелос. Ця дивовижна сповідь неодмінно смакуватиме вам кілька затишних вечорів.
Книга Кента Гаруфа «Наші душі вночі» розповідає про тихе містечко Голт, в якому дві самотні душі Едді та Луї знаходять одне одного і стають близькими завдяки довірливим розмовам, які тривають глибокою вночі.
Драматична історія «Довірливі розмови» від знаменитого шведського режисера Інґмара Берґмана — це не звичайна мила драма, яка розважить одного затишного вечора. «Довірливі розмови» — це глибока історія однієї жінки, яка зрадила, але страждає через це та прагне знайти розуміння і захистити власне право на вибір!
А як щодо класиків дитячої прози?
Книги для легкого читання — це точно щось із класичної дитячої літератури, як от «Енн із Зелених Дахів» Люсі-Мод Монтгомері. Історія пригод Енн Ширлі розпочинається з того моменту, як її висилають із сирітського притулку до брата і сестри Метью та Марілли Кетбертів, які на поміч попрохали собі хлопця.
Книга Ксенії Фукс «12 сезонів жінки» — це збірка новел про жінок. Історії, які перетинаються і розповідають про непрості рішення, вічний вибір: сім’я чи кар’єра, терпіння чи опір. Дванадцять героїнь шукають себе, а ми спостерігаємо і відчуваємо цілий спектр емоцій: від співчуття до обурення.
«Від серця до серця» Кіммері Мартін — ще одна книга, яка зробить ваше читання незабутнім. Головна героїня лікарка-кардіолог Зеді втрачає ґрунт під ногами, коли в її життя повертається колишній наставник Нік, а головне — стосунки з подругою Еммою кардинально змінюються.
«Сповідь книгаря» Шона Байзела розповідає далі про його букіністичну крамницю й дивакуватих покупців, а ми маємо нагоду зануритися глибше в реальність книгаря.
Більше прози зарубіжних класиків https://book-ye.com.ua/catalog/zarubizhna-klasyka/ шукайте на сайті «Книгарні «Є»!