Облаштування квартир і будинків рекомендується починати з оформлення вікон. Саме від цього залежить загальне сприйняття приміщення. Особливу увагу варто приділити вибору світлозахисних конструкцій. Попри те, що робота за умови денного світла корисна й сонячні промені сприяють виробленню вітаміну D, постійний вплив ультрафіолетового випромінювання згубний для речей, рослин, тварин і людей.

Саме тому рекомендується встановлювати жалюзі на вікна. Білий колір вважається універсальним, але за допомогою різноманітності матеріалів, що використовуються, подібні конструкції заграють різними фарбами в кожному інтер’єрі. Багато хто полюбив жалюзі за мінімалістичність, деякі – за ефектний зовнішній вигляд, але найголовніше — вони можуть монтуватися на будь-яку віконну раму.

Різноманітність оснащення для будинку

Залежно від типу конструкції ламелей розрізняють:

  • горизонтальні;

  • вертикальні.

Матеріал водночас може використовуватися всілякий — дерево, тканина, але найпоширенішим залишається пластик.

Чому варто використовувати жалюзі у разі продумування інтер’єру житлового приміщення:

  • ви легко зможете підібрати матеріал будь-якої щільності, що ідеально впишеться у стиль;

  • вони зможуть підкреслити універсальність та індивідуалізм кожної кімнати;

  • крім білого, можливо використовувати будь-які інші відтінки, які тільки можуть перегукуватися з вашим приміщенням.

Єдина складність, з якою можна буде зіткнутися, — щоби відчинити вікно, доведеться підіймати полотно на максимум.

Переваги та тонкощі застосування в інтер’єрі

Білосніжні відтінки вважаються символом ніжності та безтурботності. Згідно з багатьма психологічними дослідженнями, невеликі вкраплення білого здатні підіймати настрій і навіть допомагати у разі депресії та навіть поліпшити сон. Найцікавіше, що це правило актуально для всіх відтінків білого.

Він, як і будь-який колір, об’єднує безліч різних відтінків. І використання класичного, холодного білого, який може сприйматися стерильним кольором, якраз може призвести до небажаного ефекту. Саме тому в житловому інтер’єрі рекомендується використовувати більш живі і привабливі кольори, а саме перловий, молочний або вершковий.

Це правило також актуально для тих, хто вибирає білосніжний колір у житлове приміщення. У результаті ви зможете пом’якшити деякі контрасти, наповнити кімнату приємним сяйвом і навіть зробити одним з головних акцентів. Усе, що для цього потрібно, – просто знати, який відтінок потрібно підібрати для конкретної кімнати.

Білі полотна стануть винятковою родзинкою в інтер’єрі, якщо знати, як саме обіграти віконну зону. Для цього достатньо пам’ятати, що класичним і універсальним поєднанням вважається білий з кавовим, перловим, сірим, бежевим і, звичайно, чорним. Вони універсальні та можуть використовуватися у всіх інтер’єрах, незалежно від спрямованості. Якщо в якості основи у вас використовуються білі жалюзі, відтіненим моментом можуть стати штори, колір рами, аксесуари, прикраси та навіть колір стін. У такому випадку навіть при використанні стерильно-білого кольору він буде виглядати набагато м’якше і приємніше.