Куртка — важлива частина гардеробу. Вона не тільки зігріває у холоди та захищає від дощу, але й стає важливим елемент стилю. Перш ніж купити брендову чоловічу куртку на зиму або осінь, треба розібратися у фасонах.

AD_4nXfsq8JoFBKf-YtYFHiFRqpvgW3n-qEWWXZ672F3N6C8r2hHYjQysViC9rxbYARu3Q7xWYpkvZOHEHPacbHO9wDeWcMqJ8P1bFeYH2cl39cM0blUtQUpsjSczqeWfyfJcH8uqV017-RRrNn7Qxik99z-9zk?key=cv-fZ3UuZxeUgFCBgb1moA

Види чоловічих курток

За фасоном куртки поділяються на такі типи:

  1. Пуховик — найтепліший варіант. Як утеплювач використовується пух водоплавних птахів. Він зігріє у морози до -60°С. Куртка виглядає об’ємною. Вона може мати будь-яку довжину. Пуховик можна прати в машинці, але треба ретельно просушити та вировняти пух. Під час вибору треба звернути увагу на розмір секцій. Вони не повинні бути занадто маленькими чи великими.
  2. Парка — довга куртка з капюшоном, який може мати хутряну обробку. Такі моделі різняться за стилями. Вони чудово підходять для міської зими. Парки відмінно поєднуються зі штанами та джинсами. Під них можна взувати чоботи чи кросівки.
  3. Бомбер — скорочений варіант куртки. Як застібка використовується блискавка. У нижній частині такої куртки є резинка. Рукава обов’язково доповнюються манжетами. Переважно бомбер виконаний у спортивному стилі. Він підійде під аналогічний одяг.
  4. Оверсайз — куртка, яка виглядає на кілька розмірів більше. Об’ємність — головна відмінність цієї моделі. Оверсайз відрізняється теплом, але ця куртка пасує не кожному чоловіку. Від такої моделі слід відмовитися невисоким хлопцям та людям із зайвою вагою.
  5. Стьобана куртка. Відрізняється багаторазовою строчкою, яка проходить крізь утеплювач. Така модель — хіт останніх років.

Фасон треба вибирати за типом фігури:

  • «прямокутник» — стегна та плечі приблизно однакової ширини, таким хлопцям підходять напівприталені варіанти й куртки вільного крою з кишенями та об’ємним капюшоном;
  • «трикутник» — фігура, коли плечі ширші за стегна, таким чоловікам слід придивитися до укорочених курток або прямих довгих моделей;
  • «овал» — треба вибирати довгі варіанти, пуховики, куртки та пальта.

Також тип фігури впливає на вибір кольору. Треба пам’ятати золоте правило, що світлі відтінки візуально повнять, а темні — візуально роблять фігуру стрункішою.

AD_4nXfVtGMeEicx89V7Iu79cyCo6aqbeAHh5ZeGz9Nrk1_OHKe6139IxOU5NyFJw2p2HoGTouec5soCY7YnDauE5z_1lTew668I7-HAQBV5OJ45uMpeR5Lem8w1XHXRIbZaFlCbgb2HrygI1wCccaOIlVKLOzM?key=cv-fZ3UuZxeUgFCBgb1moA

Що ще враховувати під час вибору куртки

Фасон — це не єдине, на що треба звернути увагу під час купівлі верхнього одягу. Треба враховувати й такі характеристики:

  • розмір — куртку варто підбирати за комплектацією, не варто купувати занадто тісну або простору модель;
  • матеріал верху — він не має пропускати холод, вітер та вологу, найкращим вибором буде поліестер, нейлон або мембрана;
  • утеплювач — це може бути пух, синтепон, тінсулейт, холлофайбер, важливо, щоб внутрішній шар був підібраний за сезоном;
  • деталі — додатково можуть бути капюшон, кишені, куліса, манжети, різнокольорові вставки.

Важливе значення відводиться бренду. Рекомендується віддавати перевагу відомим маркам.