Для захисту авто часто використовуються спеціальні навіси. Головна мета – це надати перевагу саме тій моделі, яка підходить для подальшого використовування. Плануючи купити навіс для авто у Києві, потрібно ретельно вивчити його характеристики та звернути увагу на основні особливості.

Як краще обрати навіс для авто

Плануючи обрати спеціальний навіс для авто, орієнтуються на наступні критерії:

  • Габарити авто та площа місця, де планується розташування споруди. Зазвичай це дозволяє визначити, якими повинні бути габарити замовленого навісу.
  • Ґрунт, на якому буде встановлена споруда. Це дозволяє визначити, якою має бути опора для створеного навісу.
  • Бюджет. Конструкція має пропонуватись по оптимальної вартості для замовника. Не у кожної людини є достатньо грошей, щоб замовити дорогий навіс.
  • Дизайнерські особливості. Навіс може бути виконаним за різним дизайном. У будь-якому випадку він має гарно підходити до території, а також власного будинку. Таким чином, рекомендується враховувати основні особливості навісу.
  • Характеристики матеріалу. Він має бути якісним. Лише у цьому випадку можна бути переконаними у тому, що навіс захистить авто від шкідливих факторів, а його термін експлуатації буде оптимальним.

Основна частина – це каркас, який стає основою. Також є спеціальний дах, який може кріпитися на основу, а згодом – закривати авто. Зазвичай каркас створюється з використанням сталевих труб (іноді – алюмінієвих труб чи брусів). Для створення накриття використовують полікарбонат чи м’яку покрівлю, іноді – пластик, скло, дерево. Обрані матеріали впливають на дизайн, складність конструкції та термін експлуатації, тому потрібно враховувати їх характеристики, переваги та недоліки.

Зазвичай створення навісу не займає багато часу, а будівництво гаражу потребує багато часу та зусиль. До того ж майданчик під навісом буде без снігу, а зовнішні фактори не будуть негативно впливати на автомобіль. У більшості випадків вартість може бути не високою, але характеристики та вигляд навісу будуть відповідати бажанням замовника. Головне – це звернутись до фахівців, які зможуть створити гарний та якісний навіс.