Вихованець – невід'ємна частина життя більшості людей. Маючи чотирилапого друга, людина дбає про якість продуктів харчування та догляду для улюбленої тварини. Найчастіше переживання обмежують довіру до онлайн-магазинів. Однак і в звичайному зоомагазині можуть дурити, видаючи підробки за оригінал. На вихованцях наживаються, продаючи неякісні та небезпечні продукти як онлайн, так і офлайн. Купуючи товари для тварин у неперевіреному місці людина ризикує. Адже неякісний товар не принесе користі і може негативно вплинути на здоров'я улюбленця. Прострочений та підроблений корм, токсичні препарати від бліх, погані нашийники та іграшки мають негативні наслідки, аж до летальних наслідків. Найбезпечніший інтернет зоомагазин в Україні – петслайк. На його прикладі можна дізнатися яким має бути якісний інтернет магазин зоотоварів.

Як зрозуміти, що зоомагазин є безпечним

Покупці часто звертають увагу лише на відгуки під час вибору інтернет-магазину. Однак це основна помилка. Адже відгуки завжди можна фальшувати. Основний параметр безпеки – справжні контактні дані магазину та реальна адреса. Найчастіше магазини, які мають точки самовивезення є безпечними. Параметри вибору якісного магазину:

  1. Хороша ціна. Інтернет магазин  не сплачує оренду приміщення та не містить величезного штату співробітників. За рахунок цього товари мають ціну нижчу, ніж у фізичних магазинах. Переплата не має бути великою за продукт. Проте надто низька ціна – основний критерій неякісного магазину. Найчастіше такі зоомагазини дурять своїх покупців.
  2. Комфортна доставка. Безпечна доставка – основний критерій гарного зоомагазину. Це дуже зручно і позбавляє від непотрібних переживань. Відправлення товарів здійснюється не лише у великі міста, а й у маленькі селища. Цей критерій показує високий рівень обслуговування, а відповідно і товарів. У безпечних магазинах можна вибрати зручний спосіб доставки та оплати.
  3. Наявність складу. Цей факт визначає час очікування товару. У безпечних зоомагазинах продукт завжди свіжий, а постачання склад складаються регулярно. В наявності завжди великий асортимент товарів, що визначає актуальність зоомагазину на ринку.
  4. Відгуки. Це дозволяє оцінити репутацію магазину. Покупці на безпечному сайті можуть вільно ознайомитися з відгуками про сервіс та якість товарів. На безпечному сайті всі відгуки від реальних людей, іноді з фотографіями. Параметр відгуків допомагає визначити якість продуктів для ваших улюбленців.
  5. Комфортний інтерфейс. Зоомагазин, який цінує своїх покупців, не буде заощаджувати на оптимізації сайту. Весь асортимент має детальний опис, а знайти необхідний товар можна легко. А також при необхідності проконсультуватися з фахівцем у будь-який час. Якісний інтерфейс інтернет магазину товарів для тварин можна побачити на прикладі Петслайк.

Додаткові параметри вибору безпечного зоомагазину

На прикладі одного з найбільш популярних зоомагазинів на ринку України можна дізнатися повний спектр критеріїв безпечного онлайн магазину. Крім перерахованих вище, є ще параметри, що гарантують безпеку:

  • Політика обміну та повернення товарів. Можливість повернути/обмінювати товар, що не підійшов, з доставкою за рахунок магазину показує турботу про своїх покупців.
  • Активні соціальні мережі. Крім основного магазину, у хорошого зоомагазину обов'язково має бути активність в інших соцмережах. Регулярні розіграші та акції – критерій гарного зоомагазину.
  • Дисконтна система. Можливість отримати дисконтну картку для покупців – показник магазину товарів для тварин, який піклується про своїх покупців та їх вихованців.
  • Перевірені постачальники. Товари для котів та товари для собак у безпечному онлайн зоомагазині тільки від іменитих постачальників. Можливість докладно ознайомитися з усіма постачальниками всередині сайту дозволяє зрозуміти, наскільки якісний товар у вибраному магазині.

Довіряти зоомагазинам, які не відповідають цим критеріям, небезпечно. Такі магазини можуть не тільки вас обдурити, але й нашкодити вихованцю. При виборі важливо пам'ятати, що іграшки та корм для тварин повинні не тільки радувати улюбленців, а й бути абсолютно безпечними.