Південно-Західна залізниця з 1 по 30 вересня призначає додаткові приміські поїзди Київ-Васильків-Київ для вивчення пасажиропотоку. Придбати квитки на зазначені електропоїзди можна в залізничних касах та терміналах самообслуговування. 

Про це стало повідомлення пресслужби Південно-Західної залізниці. 

“Для покращення обслуговування пасажирів у приміському сполученні та вивчення пасажиропотоку на дільниці Васильків-Центр – Київ, в порядку експерименту, з 1 по 30 вересня 2023 року призначаються додаткові приміські поїзди”, – йдеться в повідомленні. 

Повідомляється, що поїзди будуть курсувати: 

  • Електропоїзд № 6049 Київ – Васильків-Центр відправляється зі станції Київ-Пасажирський о 08:34, прибуває до станції Васильків-Центр о 09:31, курсуватиме крім суботи та неділі із зупинками по станціях Київ-Волинський, Вишневе, Васильків-1.
  • Електропоїзд № 6050 Васильків-Центр – Київ відправляється зі станції Васильків-Центр о 07:28, прибуває до станції Київ-Пасажирський 08:24, курсуватиме крім суботи та неділі із зупинками по станціях Васильків, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
  • Електропоїзд № 6051 Київ – Васильків-Центр відправляється зі станції Київ-Пасажирський о 16:36, прибуває до станції Васильків-Центр о 17:26, курсуватиме крім суботи та неділі із зупинками по станціях Київ-Волинський, Вишневе, Васильків-1.
  • Електропоїзд № 6052 Васильків-Центр – Київ відправляється зі станції Васильків-Центр о 09:41, прибуває до станції Київ-Пасажирський о 10:32, курсуватиме крім суботи та неділі із зупинками по станціях Васильків-1, Вишневе, Київ-Волинський.
  • Електропоїзд № 6053 Київ – Васильків-Центр відправляється зі станції Київ-Пасажирський о 18:37, прибуває до станції Васильків-Центр о 19:27, курсуватиме крім суботи та неділі із зупинками по станціях Київ-Волинський, Вишневе, Васильків-1.
  • Електропоїзд № 6054 Васильків-Центр – Київ відправляється зі станції Васильків-Центр о 17:36, прибуває до станції Київ-Пасажирський о 18:26, курсуватиме крім суботи та неділі із зупинками по станціях Васильків, Вишневе, Київ-Волинський.

“З розкладом руху можна ознайомитися на сайті АТ “Укрзалізниця”, а також на інформаційних дошках вокзалів та станцій. Придбати квитки на зазначені електропоїзди можна в залізничних касах та терміналах самообслуговування”, – додають в залізниці.