Як розповідають в пресслужбі Київради, учасники заходу долали дистанцію разом зі службовими собаками. Був офіційно зафіксований рекорд України в категорії «Найкращий зафіксований час подолання дистанції тисяча метрів у військовому K9-забігу DRYLAND CANICROSS».

«Сьогодні спорт дедалі частіше стає платформою для демонстрації професіоналізму, витривалості та згуртованості наших Захисників. Проведення першого військового K9-забігу в Києві — це можливість показати роботу кінологічних підрозділів, які щодня виконують надзвичайно важливі завдання разом зі своїми чотирилапими напарниками. Переконана, що такі ініціативи сприяють популяризації спорту, зміцненню патріотичного духу та формуванню поваги до військовослужбовців і службових собак», — зазначила директорка Департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан.

Юлія Хан також брала участь у забігу. На своїй сторінці у Фейсбук вона розповіла, що її партнером на дистанції був пес на ім’я Тор і що той досвід, який вона отримала, показав, наскільки особливим є зв’язок між людиною та собакою.

Про це казав й уповноважений Київради з прав ветеранів війни Станіслав Риженков. Він наголосив, що подібні заходи мають особливе значення для підтримки ветеранів, військовослужбовців та розвитку культури взаємодії людини і службового собаки.