Поблизу села Гоголів у Броварському районі Київської області сталася пожежа на пшеничному полі. Рятувальники оперативно ліквідували загоряння, яке поширилося на площу близько одного гектара. Про це повідомили в ДСНС.
21 липня о 12:17 до Служби порятунку Броварського району надійшло повідомлення про пожежу поблизу села Гоголів.
На місце події направили рятувальників 56-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Бровари, а також бійців сільської пожежної команди села Гоголів.
Після прибуття надзвичайники встановили, що горить пшениця на корені. Через суху рослинність полум’я могло швидко поширитися на значну площу, тому рятувальники одразу розпочали ліквідацію займання.
Вогонь вдалося повністю загасити о 12:55. Загальна площа, охоплена пожежею, становила один гектар.
До ліквідації загоряння залучили 10 рятувальників та три одиниці пожежної техніки.
Рятувальники нагадують, що під час жнив особливо важливо дотримуватися правил пожежної безпеки: не палити поблизу полів, не залишати без нагляду техніку та не допускати необережного поводження з вогнем. Навіть невелике займання у сухому зерновому масиві може швидко перетворитися на масштабну пожежу.








