В оновленому застосунку «Київ Цифровий» зʼявилася можливість придбати цифрову транспортну карту. Керівник цифрової трансформації Києва і заступник голови КМДА Петро Оленич надав відповіді на головні питання щодо цифрової транспортної карти, інформує Офіційний портал Києва.

Він пояснив, що у вартість цифрової карти, а коштує вона 40 грн, включено оплату послуг сервісних провайдерів, зберігання даних та їхній захист, витрати на підтримку в автоматизованій системі оплати проїзду. 

Оленич спростував інформацію щодо витрати бюджетних коштів на цифрові карти.

«Чи витрачались 20,3 млн гривень із міського бюджету на впровадження цифрової карти? Ні, не витрачались. Тендер передбачає, що майбутня оплата процесинговому центру буде здійснюватися за фактично надані послуги. Тобто лише за випущені цифрові карти. 20,3 млн гривень – це сума, на яку провайдер може забезпечити максимальну кількість карт. Фінальна ж сума залежить від загальної кількості придбаних», – пояснив керівник цифрової трансформації Києва.

Він також зауважив, що кошти, за які користувачі придбають цифрові картки, надійдуть процесинговому центру за надані послуги, а також підуть на підтримку функціональності та обслуговування. За його словами, пластикова карта не є віртуальною карткою, як транспортні картки Apple у США. Через використання іншої технології немає можливості додавати пластикову карту у Wallet. Проте ця технологія має нижчу вартість випуску і не передбачає додаткової комісії (від 5 дол.) як у картках Apple.

«Команда «Київ Цифровий» завжди працює для киян і відкрита до фідбеку. Залишайте відгуки про новий сервіс, все проаналізуємо і зробимо висновки», – підкреслив Оленич.