Працівникам підприємства "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд міста Київ" було оголошено підозру у розкраданні грошових коштів під час будівництва Подільського мосту. Про це повідомили у поліції Києва.

За даними слідства, збитків бюджету при розкраданні коштів завдано більше ніж на 100 мільйонів.

Одним із підозрюваних виявився директор комунального підприємства "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд міста Київ", директор та голова наглядової ради генпідрядної організації, а також керівник приватного підприємства.

Виявилось, що підозрювані необґрунтовано завищили обсяги витрат на виконану роботу та на оренду будівельної техніки.

Попередньо, правоохоронці встановили, що схему розкрадання бюджетних коштів в особливо великих розмірах було організовано під час будівництва мостового переходу від дамби Русанівських садів до бульвару Перова.

Підозрювані вносили у службову документацію недостовірні відомості щодо оренди залученої до будівництва техніки, а саме: дизельні компресори, крани, бурові насоси, бурова установка тощо.

Підозрюваним загрожує від 7 до 12 років ув'язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років та з конфіскацією.