У Бородянці Київської області відновили зруйнований росіянами ліцей. Про це повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

За його словами, ліцей практично повністю був зруйнований росіянами на початку повномасштабного вторгнення. У будівлі було вибито вікна, двері, пошкоджено опорні конструкції, стіни, системи водо- та електропостачання, опалення. Кілька кабінетів вигоріли вщент, повністю знищено матеріально-технічну базу.

Відбудувати навчальний заклад допоміг Уряд Литви. Заклад реконструювали відповідно до сучасних норм і вимог. Зокрема, в будівлі утеплено фасад, встановлено вікна, проведено внутрішні роботи.

Освітній простір повністю модернізували. Зокрема, облаштували атріум, де школярі зможуть проводити позакласні заходи, організовувати репетиції та відпочивати. У класах і лабораторіях встановили сучасні меблі, інтерактивні панелі та комп'ютерну техніку. Також у ліцеї є їдальня із сучасним обладнанням.

Для безпеки дітей і педагогів у будівлі облаштовано комфортне укриття площею 1000 кв.м. У ньому обладнано сучасну систему вентиляції, облаштовано санітарні кімнати, медпункт, клас безпеки, встановлено ємності для запасу питної води та інше.

Вартість реконструкції ліцею та облаштування укриття понад 370 млн грн.