На окремих територіях продовжуються роботи з ліквідації пожежі, проливка окремих осередків тління та незначного горіння пеньків.
Станом на 9:00 11 травня пожежу у зоні відчуження локалізували на площі 1200 га.
Про це повідомив директор Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника Денис Нестеров.
За його словами, продовжуються роботи з ліквідації пожежі, проливка окремих осередків тління та незначного горіння пеньків на території: Корогодського лісництва, Опачицького, Корогодського, Теремцівського (лівий берег р. Прип’ять), Паришівського (лівий берег р. Прип’ять) ПНДВ.
Фахівці Чорнобильського заповідника здійснюють постійний моніторинг ситуації вздовж річок Прип’ять та Уж з метою оперативного виявлення можливих відкритих осередків вогню.
Загалом до ліквідації пожежі залучені 326 чоловік особового складу та 78 одиниць техніки, серед яких: особовий склад і техніка підприємств сфери управління Державного агентства України з управління зоною відчуження, а також підрозділи ДСНС — 11 ДПРЗ м. Чорнобиль та підрозділи ДСНС Київської області.







