У Рокитному Київської області правоохоронці зупинили Lexus, у водія якого виявили ознаки алкогольного сп’яніння. По інформації поліції, в якийсь момент чоловік натиснув на педаль газу та на швидкості поїхав з місця події.

"В нічний час, під час служби, працівники відділу реагування патрульної поліції зупинили автомобіль Lexus. За кермом перебував житель Рокитного з ознаками алкогольного сп’яніння. Законні вимоги працівників поліції водій проігнорував, натиснув на педаль газу та почав тікати. Поліцейські поїхали за ним вслід, увімкнули проблискові маячки та сирену. Згодом встановили місцезнаходження правопорушника", – розповіли правоохоронці.

У медзакладі 39-річний чоловік відмовився проходити огляд на стан сп'яніння.

Працівники поліції склали на чоловіка три адміністративні матеріали: за керування транспортним засобом у стані сп'яніння (штраф 17 тис. гривень), не зупинення автомобіля на вимогу правоохоронців (штраф 153 гривні або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від трьох до шести місяців) та за злісну непокору законній вимозі поліцейського (максимальне покарання – адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб).