У Києві мотопатрульні кілька кварталів переслідували мотоцикліста, який проігнорував вимогу зупинитись після грубого порушення ПДР. Свої дії порушник пояснив тим, що не мав із собою жодних документів на транспорт і ще розшукувався Інтерполом, повідомили в пресслужбі столичної патрульної поліції. 

"Для чого у нас працює мотопатруль? А це про мобільність та оперативність на дорогах. А відео нижче – яскравий приклад такої роботи. Днями на проспекті Лесі Українки у Києві мотопатрульні помітили мотоцикл Honda. Все б нічого, але водій виїхав на зустрічну смугу та почав тікати, чим і привернув увагу інспекторів. На спеціальні світлові та звукові сигнали поліцейських він не реагував. Проте втекти від тренованих мотопатрульних, звісно, не вдалося", – розповіли в пресслужбі.

Після тривалого переслідування патрульні зупинили порушника. На нього склали адмінматеріали за порушення вимог законодавства щодо використання номерних знаків транспортних засобів (штраф 1190 гривень), керування мотоциклом особою, яка не має права ним керувати (штраф 425 гривень) та невиконання водіями вимог про зупинку (штраф 153 гривень або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від трьох до шести місяців).