Діелектричні рукавиці відіграють важливу роль у забезпеченні безпеки та збереження здоров'я фахівців, рід діяльності яких безпосередньо пов'язаний із промисловою електрикою. Поговоримо про ключові моменти вибору діелектричного спорядження, яке мінімізує ризики при обслуговуванні електроустановок та електроустаткування.

Перш ніж поринути у світ діелектричного захисту, важливо зрозуміти яким основним критеріям відповідають якісні рукавички діелектричні. Вони повинні::

1.    Мати високий д/електричний захист.
2.    Виготовлятись із міцного, зносостійкого матеріалу.
3.    Бути герметичними, стійкими до дії кислот, озону, низьких температур.
4.    Мати зручну анатомічну форму.

Український ринок засобів індивідуального захисту представлений основним виробником діелектричної продукції ТОВ «КИЇВГУМА». Асортимент підприємства відповідає європейським стандартам, доступний за ціновою політикою та широко затребуваний у сфері безпеки. Компанія випускає три класи ізолюючих рукавичок: 00, 0 та 1 рівня. Разом з тим існує ряд робіт, під час яких електрики працюють з максимально високими рівнями напруги в мережі. Моделі 1 класу не можуть забезпечити безпеку від ураження струмом понад 7500 В.

Чудова альтернатива – діелектричні рукавички бренду SECURA ELSEC Польща. Головна перевага продукції польського виробника – високий комплекс захисних властивостей. Рукавиці мають рідкісний для України 2 і 3 клас захисту, витримують низькі і високі температури від -40°C до +55°C, не втрачаючи властивостей, перешкоджають проникненню активних хімічних субстанцій. Здатні захистити руки професіонала від напруги 27000 В.

Для зручності застосування, виробник пропонує надягати під основну д/е рукавицю бавовняну рукавичку для відведення тепла та збереження комфортного балансу температур. В результаті руки електрика не відчувають дискомфорту протягом тривалого робочого процесу. Для збереження характеристик міцності, поверх д/е рукавиці надягають щільні рукавички зі спилка. Ергономічна форма моделі не обмежує руху пальців та продовжує термін служби д/е виробів.

Вибір діелектричного захисту – важливе рішення, від якого залежить життя та професійна продуктивність працівника. Враховуючи основні критерії, ви можете вибрати ідеальний продукт, який захистить вас від електричних ризиків. Якщо необхідно підібрати максимально повний комплекс сучасних засобів індивідуального захисту для електриків: спецодяг, спецвзуття, робочі рукавички, верхолазне обладнання, радимо звертатися до авторитетних компаній, таких як ПромЗІЗтм. Ви отримаєте професійну консультацію та якісні ЗІЗ.