Сьогодні, 11 червня, у центрі Києва працюють силовики. Як повідомили в прес-службі СБУ, у Шевченківському та Печерському районах столиці проводяться контррозвідувальні заходи.

Зазначається, що серед основних локацій – урядовий квартал та прилеглі території. Під час проведення заходів можливі обмеження проходу та проїзду вулицями міста, перевірка документів громадян та огляд автотранспорту.

«Мета – перевірка контрдиверсійного захисту державних об’єктів, а також посилення безпеки мешканців столиці та осіб, щодо яких здійснюється державна охорона», - пояснили в СБУ.

Зокрема, силовики:

  • проводять огляд території та окремих приміщень (помешкання, офіси, місця загального користування багатоквартирних житлових будинків, закладів сфери громадського обслуговування тощо) для виявлення заборонених до обігу предметів;
  • перевіряють громадян, які перебувають на території урядового кварталу.

Крім Служби безпеки, до заходів також залучені працівники Управління державної охорони, Націполіції, Військової служби правопорядку ЗСУ та інші підрозділи, залучені до оборони столиці.

СБУ закликає киян із розумінням поставитися до можливих незручностей і належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців. Крім цього, при собі необхідно мати документи, що посвідчують особу, та дотримуватись режиму комендантської години.