На Закарпатті прикордонники врятували 21-річного киянина, який хотів переплисти річку Тиса, щоб потрапити через кордон до Угорщини. Про це повідомили в Держприкордонслужбі.

Хлопець за порадою колеги зв'язався в телеграм-каналі з "помічниками", які за 5 тисяч доларів обіцяли йому організувати безперешкодний перетин кордону. При цьому подробиць виїзду з країни не повідомили: лише запевнили, що спосіб перевірений і безпечний.

Киянин прибув у село Вилок на Закарпатті. "Помічники" запропонували йому перетнути кордон увечері, а після отримання від "клієнта" грошей вказали йому напрямок і зникли. Про те, що шлях до Угорщини пролягатиме через річку, киянин зрозумів уже на березі Тиси.

Зістрибнувши з обриву в крижану воду, киянин вибратися самостійно з річки вже не зміг. На щастя, він встиг повідомити про те, що трапилося, медикам, і скинув їм геолокацію свого місцезнаходження.

Хлопця витягли з річки прикордонники. Опісля його доправили до підрозділу, де надали першу допомогу, дали сухі речі та напоїли гарячим чаєм. Наразі оперативники встановлюють осіб, причетних до організації незаконного перетину кордону.