У ніч з 12 на 13 липня ворог здійснив чергову повітряну атаку на Київ. За попередніми даними, було застосовано баражуючі боєприпаси “Shahed”. Силами і засобам ППО в повітряному просторі Києва було виявлено і знищено біля десятка ворожих цілей. На жаль, у Дарницькому, Соломʼянському, Шевченківському, Оболонському та Подільському районах міста зафіксовані випадки падіння уламків.

“505 день повномасштабного вторгнення рф в Україну. Третій день поспіль Київ атакують баражуючі боєприпаси “Shahed”. Цієї ночі була масована атака іранських дронів. БпЛА заходили на столицю з різних напрямків. Силами і засобам ППО в повітряному просторі Києва було виявлено і знищено біля десятка ворожих цілей. Дякуємо охоронцям нашого неба за відмінну роботу”, – повідомив начальник КМВА Сергій Попко. 

Попко також повідомив, що на жаль, у Дарницькому, Соломʼянському, Шевченківському, Оболонському та Подільському районах міста зафіксовані випадки падіння уламків. Попередньо, є пошкодження житлових будинків. Двоє травмованих в Дарницькому р-ні: дівчина 19 років та чоловік 23 років (осколкові поранення), вони госпіталізовані до лікарні. 

В Шевченківському районі під час ліквідації наслідків врятовано одну людину. Також мер Києва Віталій Кличко повідомив, що в Подільському районі, під час гасіння загоряння в багатоквартирному житловому будинку, виявили тіло загиблого.