На території комунального підприємства “Плесо” Дніпровська окружна прокуратура м. Києва проводить обшук – розслідують розтрату бюджетних коштів на капремонтах зон відпочинку “Галерна”, “Чорторий” і “Троєщина”. На підприємстві кажуть, що співпрацюють зі слідством, і заявляють, що закупівлі законні, а кошти використані раціонально.

Про стало выдомо з повідомлення на Офіційному порталі Києва.

““Плесо” співпрацює зі слідством, надає наявні запитувані документи та інформацію.

Разом із тим, КП “Плесо” не погоджується з висновком щодо оцінки ефективності та результативності фінансово-господарської діяльності за 2019-2020 роки та І квартал 2021 року”, – сказано в повідомленні.

У підприємстві наголошують, що відкриті торги на закупівлі капітальних ремонтів згаданих пляжів було проведено у відповідності до законодавства, а очікувана вартість закупівель була визначена “на підставі проєктних документацій на проведення капітального ремонту та експертних звітів, що це підтверджують. Зокрема, це експертний звіт, виданий ДП “Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут “Індпроктреконструкція” та ТОВ “Науково-виробниче підприємство “Міжрегіональна будівельна експертиза””.

“Плесо” запевняє, що кошторисна документація переможців торгів була “складена в чіткій відповідності до проєктних документацій та отриманих позитивних звітів. Відповідно твердження аудиторів щодо завищення їхньої вартості є суб’єктивною думкою та не відповідає дійсності”.