Телескопічні підіймачі - це спеціалізоване обладнання, призначене для безпечного підйому людей, обладнання, інструментів і матеріалів під час проведення будівельних, фасадних, реставраційних робіт, аварійно-рятувальних операцій, обслуговування ліній електропередач. Також ця техніка має попит у сфері нафтогазової промисловості та суднобудування.
Види телескопічних підіймачів та їхні характеристики
Телескопічний підіймач має унікальну конструкцію висувної стріли, що дає змогу досягати великої висоти, недоступної для іншої підйомної техніки. Крім максимальної робочої висоти, телескопічний підйомник також відрізняються великим горизонтальним вильотом до 20 м і діапазоном обертання опорної вежі до 360°. Існуючі види телескопічних підйомників призначені для різних умов експлуатації:
-
Самохідні підіймачі на колісній базі. Мають робочу висоту до 43 м, а також здатні піднімати до 350 кг. Стійкість та безпека під час виконання робіт на великій висоті досягається завдяки наявності системи противаг. Це продуктивна техніка, яка найчастіше обладнана дизельним типом приводу. Потужний двигун із системою повного приводу, великі колеса з протекторами та підвищений дорожній просвіт дають змогу ефективно виконувати висотні роботи на відкритих майданчиках із прямим доступом.
-
Самохідні на гусеничному ходу. Призначені для роботи на нерівних поверхнях і м'яких ґрунтах, що робить їх ефективними при виконанні будівельних та інших робіт на непідготовлених ділянках. Для додаткової стійкості вони мають опорну систему типу “павук”. Їхня робоча висота сягає до 23 м, а вантажопідйомність до 230 кг. Вага обладнання в межах 3 т дає можливість транспортувати його лафетом або евакуатором. На ринку представлені як дизельні телескопічні підйомники, так і акумуляторні.
-
Причіпні підіймачі. Можуть зручно й оперативно транспортуватися за допомогою легкових машин автострадами завдяки наявності дорожніх коліс. Це оптимальний варіант для завдань, які вимагають переміщення між різними робочими ділянками. Територією об'єкта можна пересувати зусиллями однієї людини завдяки гідравлічному приводу. Мають висоту підйому до 26 м і вантажопідйомність до 250 кг. Стійкість для безпечного проведення завдань на висоті додатково забезпечують аутригери. Стандартно причіпні телескопічні підйомники комплектуються електродвигуном, що дає змогу використовувати їх всередині приміщень. Можлива додаткова комплектація бензиновим або дизельним двигуном.
Для вибору надійних телескопічних підіймачів звертайтеся в компанію “Технопідйом”, яка має багаторічний досвід у сфері підйомного обладнання та є офіційним дилером провідних брендів HAULOTTE, DINOLIFT і IMER. В “Технопідйом” представлений широкий асортимент обладнання цього типу, яке відповідає європейським стандартам якості та безпеки. В компанії можна купити телескопічний підйомник з гарантією та професійним післяпродажним обслуговуванням. Кваліфіковані фахівці допоможуть у виборі моделі для Ваших завдань відповідно до необхідних вимог.