Відвідування дитячого садка — важливий етап розвитку малюка. Тут він здобуває перші знання, вчиться комунікувати з іншими дітьми та проводить більшу частину дня. Багато батьків віддають перевагу приватним закладам, адже в них менші групи, краще матеріальне забезпечення та мотивованіші педагоги. Як обрати приватний садок у Львові, Харкові та інших містах України — читайте далі.

На що звернути увагу при виборі приватного садочка

Щоб дитина почувалася в садочку безпечно та комфортно, батькам при виборі закладу варто звернути увагу на такі фактори:

  • Наявність ліцензії. Цей документ передбачає дотримання закладом відповідних умов, гарантує належний рівень освіти та кваліфікації у вихователів, своєчасне проходження ними медоглядів.
  • Освітня програма. Приватні садки часто працюють за зарубіжними програмами, наприклад Марії Монтессорі. Важливо, щоб методи роботи з дітьми відповідали нормам виховання та розвитку малюків у дошкільному закладі.
  • Харчування. Дитяче меню має забезпечувати вікові потреби вихованців і містити лише натуральні й безпечні продукти.

Важлива також наявність у штаті садочку кваліфікованого медичного працівника. Його завдання — стежити за станом здоров'я дітей, контролювати вчасність щеплень, проводити профілактичні медогляди тощо.

Якщо садочок відповідає цим критеріям, ви можете бути спокійні щодо здоров'я та безпеки своєї дитини.

EduSearch — ваш помічник у пошуку освітнього закладу

Молодим батькам легко розгубитися серед великої кількості приватних дошкільних закладів. Тому рекомендуємо скористатися зручним та надійним сервісом «EduSearch».

На сайті міститься докладна інформація про більше ніж 11 тисяч освітніх закладів з усієї країни, й ця база постійно доповнюється.

У каталозі ви знайдете приватні школи Вінниці, Києва та багатьох інших міст. Також доступна інформація про: дитячі садки, гуртки та художні школи, автошколи та школи бізнесу, курси вивчення іноземних мов, заклади вищої освіти, курси підготовки до ЗНО тощо.

Більше не потрібно вагатися й обирати навчальний заклад за відгуками знайомих. Заходьте на сайт, вводьте у пошуковому рядку назву та читайте інформацію про заклад.

EduSearch ведуть блог, де регулярно розміщують цікаві й корисні статті про освіту, культуру, науку.