Як зробити святкові подарунки своїми руками

Щороку напередодні Нового року постає одне й те саме питання: що подарувати рідним і близьким? Найкращий подарунок - це виріб, зроблений власними руками. Тепер залишається тільки подумати, який саме виріб? Відповідь одна: на Новий рік найкраще дарувати свічки. Але не прості, а декоративні, у святковій тематиці.

А що потрібно для їх виготовлення? Знову ж таки, відповідь дуже проста - все, що потрібно, можна купити, не виходячи з дому. Для цього вам знадобиться інтернет. У спеціалізованому магазині ви можете вибрати такий товар, як кольорова вощина для виготовлення свічок. Розмір-41х26, колір - на ваш смак і розсуд, але зазвичай на Новий рік великим попитом користуються зелений і червоний. Оскільки це рік Водяного Тигра, ви також можете придбати синій віск. На цьому ж сайті ви можете замовити гніт для свічки. Якщо у вас виникнуть якісь питання, ви, звичайно, можете звернутися до онлайн-продавця. Він ретельно проконсультує вас і допоможе вибрати продукт, доступний за ціною та якістю. Ви також можете придбати ароматизатори, якщо хочете, щоб свічка горіла і приємно пахла. Втім, це не обов'язково, оскільки сировина сама по собі має приємний медовий аромат і є досить непомітною.

Найважливіший момент - вибір силіконової форми для свічки. Їх існує безліч, різних розмірів, а також є 3D-форми, завдяки яким ваші свічки буквально "оживуть". Все залежить від вашого смаку та настрою. Однак не забувайте, що це святкові новорічні свічки, що варто враховувати при виборі. Найчастіше замовляють форми Дідів Морозів, ялинок, подарунків, сніговиків, тварин, рік яких настане за китайським календарем. Цього року дуже популярні дракони різних розмірів і дизайнів.

Після того, як ви отримали замовлення, потрібно приступати до справжньої роботи - виготовлення свічок. Для цього потрібно розтопити сировину на водяній бані. І, поки вона топиться, виліпити гніт обраної форми. Для цього вставляємо його в отвори, обрізаємо до необхідної довжини і закріплюємо так, щоб він був чітко по центру виробу. Після того, як сировина розплавиться, потрібно акуратно і спокійно вилити її у форму. Потім виріб повинен застигнути. Для цього найкраще залишити форму недоторканою на 24 години. Щоб вона, як то кажуть, повністю застигла. Після цього ви можете вийняти свічку з форми, що робиться дуже легко. Оскільки силікон м'який, у вас не повинно виникнути жодних проблем. Форму можна мити водою з милом або засобом для миття посуду, що стане в нагоді вам ще не раз. Адже ваші друзі та рідні неодмінно попросять ще таких естетичних, оригінальних і душевних подарунків.