Як показує практика, не всі житлові приміщення мають достатньо простору для створення окремого спального місця. Але, організація затишку є основним процесом, тому багато хто починає шукати для себе диван для сну, щоб поєднати в ньому все, що необхідно для відпочинку людини. І тут постає цілком зрозуміле питання, який диван краще обрати для повсякденного сну? Наприклад, в інтернет-магазині Kram-UA www.kram-ua.com.ua достатньо великий вибір диванів по ціні від виробника.

Навіщо потрібний диван?

Здоровий сон дуже корисний для людини. Меблі повинні бути підібрані таким чином, щоб у людини що спить не виникало відчуття дискомфорту, а до ранку вона прокидалась сповненою енергії. Якісний диван дозволить поєднати в собі зручне місце для відпочинку і комфортабельне спальне місце. Тому варто уважно підійти до цього питання, не поспішати з вибором і максимально ретельно вивчити типи диванів, механізми складання та матеріали виготовлення.

Диван є практично у кожній квартирі. Десь його використовують за призначенням - для проведення часу у вітальні. Іноді на ньому можуть розміщувати гостей. Але якщо вам потрібний диван для щоденного використання як спальне місце, то в першу чергу слід вибирати зручний механізм розкладання. Найкращим варіантом простоти і легкості в цьому плані є механізм типу єврокнижки, який розкладається одним рухом руки. До того ж, спальне місце виходить дуже комфортне, без різких стиків і скатів.

62c6a327f09c4.jpeg

Різновиди диванів

На сьогоднішній день існує величезний асортимент диванів, які можна використовувати як своє спальне місце. Хороша модель прослужить довго, навіть якщо її щодня розкладати та збирати. Правильно зібрані механізми не розхитаються і не пошкодяться, і власник користуватиметься ним не менше за встановлений виробником термін.

  • Кутовий диван дуже популярний у сучасний час, оскільки може гармонійно займати простір у квартирі. Не варто думати, що він не зручний для того, щоб на ньому спати, зазвичай його способи розкладання досить прості і він цілком може замінювати ліжко.
  • А ось, наприклад, механізм типу клік-кляк - дуже незручний для трансформації в ліжко, тому що для його розкладання потрібно рухати корпус по підлозі, а це може з часом зіпсувати покриття.
  • Диван єврокнижка вважається найкращим варіантом для ночівлі. Достатньо потягнути за спеціальну ручку і механізм сам розкладе його. Кілька секунд і ваше ліжко-диван готове.
  • Якщо ваше приміщення дуже маленьке, то краще спати на дивані з механізмом акордеон. У зібраному вигляді він практично не займає місця, а розкладаючись, перетворюється на цілком містке ліжко. Але є один мінус – це незручні стики. Для когось це не має значення, іншим заважає повноцінно висипатися. Тому для такого типу дивана краще додатково купити матрац-топпер.
  • Розкладачка зручний та легкий варіант, але обрана модель не має відділів для зберігання речей. Для невеликих приміщень додаткові відділення дуже потрібні, хоча б для того, щоб зберігати постільні речі. Двомісний диван навіть у зібраному вигляді легко вміщає на собі двох людей, але встановити його в маленькому приміщенні не вийде.

62c6a32802609.jpeg

Наповнювач дивану

Вирішивши вибрати диван-ліжко, подумайте про те, які матеріали будуть присутні в його оббивці. Ви будете щодня спати на ньому, і тому потрібно бути впевненим, що м'які меблі не зможуть завдати шкоди вашому організму.

До того ж, часте використання передбачає забруднення, уникнути яких, не вийде. Тому слід вибирати таку оббивку, яка легко піддається очищенню, щоб надалі не відчувати труднощів і не викликати клінінгові служби, а справлятися самостійно. Пам'ятайте, що вибираючи диван з яскравим принтом, слід стежити за його зовнішнім виглядом, оскільки згодом деякі ділянки дивану можуть потьмяніти.

Якщо в приміщенні є маленькі діти та тварини, то оббивка має бути стійкою до подряпин та інших механічних пошкоджень. Але в даному випадку фахівці радять використовувати чохол.

Інші варіанти універсального спального місця

Шафа-ліжко є чудовим варіантом для невеликої квартири. Єдиним мінусом може стати те, що для її встановлення доведеться демонтувати стіну та займатися тривалою установкою.

А насправді, що вибрати вирішуєте ви самі, диван чи ліжко, головне, щоб було зручно у нічний час. Ранкова втома є наслідком поганого сну і тому ваше спальне місце має повністю відповідати потребам організму.