Ваш знайомий колекціонує ножі? Багатьох сучасних українців така звістка зазвичай лякає. Чи усе в цієї людини до ладу? Чи не опасна вона для оточуючих?

Давайте я спробую довести вам, що у більшості випадків ви маєте діло з звичайною нормою людської поведінка. Що вам нічого лякатись.

У лабиринті чужих мотивів

Тонкощі окремих особистостей відрізняються від людини до людини, оскільки немає двох абсолютно однакових людей у тому , що стосується поведінки та смаків.​​ Звички, характери та менталітет людей формуються через життєвий досвід, практичні інтереси, середовище, підсвідомі антипатії і симпатії. Однією з унікальних звичок, які формуються з цього списку багатьох багатьох змінних , є колекціонування. 

Насправді колекціонування є надзвичайно поширеною практикою, яка пов’язана з низкою різних факторів. Незалежно від того, збирає хтось сувеніри, пивні підставки, археологічні знахідки, книжки, моделі чи ножі, колекціонування, здається, є стандартною практикою серед людей у ​​всьому світі.

Мотивація колекціонування ножів

Коли ми заглиблюємося в психологію колекціонера ножів, то можемо легко зробити висновок, що колекціонування може бути мотивом для збереження спогадів з минулого. Може навіть з дитинства. Усім хлопчикам подобаються ножі. Часто першій твій ніж дарую тобі старший чоловік з твоєї сім’ї (дід чи батько). Для тих, у кого в житті було щось подібне. Часто в пам'яті зберігається спогад про подібну ініціацію. 

Може бути і зовсім інша причина глибокої любові до предмета. Це може бути щось що сформовано з чистої насолоди від технічних знань та любові до ремесла. Теж - дуже чоловічі якості.

Колекціонування також може стати способом зв’язку з іншими однодумцями. Чоловічі колективи по інтересах теж, дуже давній, поважний та важливий інститут. Деяким людям така любов до колекціонування відкриває багато дверей і контактів у нашому світі. Спілкуватися з однодумцями - здається найбільш логічним рішенням у цьому світі. 

Колекціонування також може бути проявом мотивації до пошуку особистості, досягнення дещо більшої мети, що можна побачити з першого погляду. 

До того ж, дуже часто, ножі – це красиві та вишукані витвори інженерії, науки та мистецтва, які символізують талант та індивідуальність колективу бренда, дизайнера чи коваля. Ножі часто говорять про винахідливість людей, а також демонструють майстерну точність і ретельність.

Як бачите, колекціонування ножів - цілком нормальне та здорове хобі. Не треба його лякатися. Краще подаруйте вашому знайомому ножоману гарного ножа на день народження! Побачите, як він зрадіє, та як покращаться ваші відносини!

Джерело - https://grandway.ua/catalog/nozhi/