Приватна школа має бути не лише обладнана гарною технікою в комп'ютерному класі, а й давати реальні знання своїм учням. Щоб не помилитися з вибором, необхідно виявити всі підводні камені того чи іншого закладу, ознайомитися з перевагами та недоліками.

На що першочергово звернути увагу при виборі?

Приватна школа в Києві має відповідати всім вимогам не лише батьків, а й міністерства освіти. Батькам потрібно зробити акцент на наступних факторах:

  1. Ліцензія – це найголовніше, про що необхідно дізнатися. Вона дає право на офіційне навчання та показує напрямки діяльності та широту освітнього процесу. Особливо важливо, якщо це білінгвальна школа.
  2. Акредитація. Без дозволу учням не буде виданий атестат державного зразка. Навчання в такій установі можливе, але після завершення в дитини не буде необхідних документів.
  3. Напрямок роботи. Не всі приватні заклади працюють із дітьми будь-якого віку. Якщо потрібна приватна початкова школа у Києві, цей момент потрібно уточнювати у дирекції та питати, з якого класу школа приймає дітей.
  4. Тривалість перебування. В молодших класах вчителі не завжди готові вести продовжений день. Подібним займається лише школа повного дня у Києві. Тут дитині буде забезпечено обід, денний сон, а також допомога викладача у виконанні домашнього завдання.
  5. Укриття. В сьогоднішніх реаліях це дуже важливий момент. Необхідно бути впевненими, що дитина буде в безпеці, а вчителі зможуть під час повітряної тривоги швидко відвести учнів до бомбосховища.

Всі ці особливості має міжнародна британська школа в Києві. Тут учні вивчають не лише стандартну українську програму, а й навчаються за британськими нормативами. Більше інформації можна дізнатися на сайті школи – britishschool.ua/uk/.

Чому така освіта краща?

Багато батьків впевнені, що найкраще для навчання – приватна школа в Києві, ціна при цьому не завжди відіграє головну роль. У таких навчальних закладах не набираються великі класи, тому викладач може приділити більше уваги кожному учню.

Додатково такі школи мають акредитацію від закордонних шкіл, що полегшує процес вступу до університету за кордоном. Оснащення класів та умови, за яких відбуваються заняття, значно кращі. Приватні школи не отримують фінансування від держави та самостійно виділяють кошти із власного бюджету.

Батькам необхідно лише сплачувати прописану в договорі щомісячну суму. Жодних додаткових зборів коштів, як у звичайних школах, не проводиться.