Як знайти вантажівку для перевезення вантажу чи гуманітарної допомоги зі Львова до Києва?

Професійний підхід до перевезення вантажів, як і до будь-якої діяльності, має багато переваг. Moving Expert — транспортна мувінгова компанія, що надає послуги автомобільних перевезень вантажів і має бездоганну репутацію. Ми приймаємо замовлення на цілодобові вантажні перевезення Київ-Львів і Львів-Київ та доставку гуманітарної допомоги в цьому напрямку.

У чому перевага перевізника вантажів Moving Expert

У нашій компанії працюють досвідчені водії, мувери (організовують переїзд «під ключ»), вантажники, такелажники та диспетчери. Менеджери запропонують оптимальний транспорт і найбільш доцільний маршрут доставки вантажу чи гуманітарної допомоги зі Львова до Києва з урахуванням усіх обставин воєнного стану. Фахівці компанії забезпечать високу якість і максимальну швидкість перевезення вантажів.

Ми працюємо цілодобово і пропонуємо доступну вартість професійного перевезення вантажів та найбільш економічно вигідний договір із погодинною оплатою автоперевезень. На нашому сайті вказані розцінки за 1 годину перевезення вантажу автомобілями й мікроавтобусами з різною тоннажністю.

У нас власний великий автопарк. Для перевезення вантажів ми використовуємо надійні вантажівки й мікроавтобуси марок MAN, «Мерседес» і «Газель». В автопарку представлений такий транспорт:

 • мінібуси з тоннажністю 0,8 тонни;
 • мікроавтобуси з вантажопідйомністю 1,2 і 1,5 тонни;
 • вантажівки з тоннажністю 1,5; 5 і 10 тонн;
 • вантажівки з тентом тоннажністю 2, 3 і 20 тонн;
 • бортові автомобілі з вантажопідйомністю 1,5 і 6 тонн;
 • вантажівки з гідробортом тоннажністю 3 тонни.

Ми ретельно стежимо за технічним станом усього автопарку. Автомобілі перед рейсом оглядають механіки, щоб запобігти вимушеним стоянкам через несправності та поломки.

Ми гарантуємо якісне перевезення і габаритного, і дрібного вантажу. Наші вантажники знають особливості перевезення різних груп товарів. Вони компактно і правильно розмістять увесь вантаж у кузові автомобіля. Коробки з крихкими та ламкими речами надійно закріплюються, щоб запобігти їх псуванню під час перевезення. Усі наші автомобілі й мікроавтобуси оснащені спеціальними кріпильними засобами.

Водії перед рейсом проходять медичний огляд і не допускаються до роботи в разі поганого самопочуття. Усі водії досвідчені й висококваліфіковані. Вони впевнено почуваються і на широких автошляхах, і на вузьких вуличках старовинного Львова. Ваш вантаж буде вчасно доставлено до місця призначення. Наші вантажники й такелажники оперативно розвантажать автомобіль або мікроавтобус.

Як замовити перевезення вантажу

Ми подбали про наших клієнтів і розробили зручну форму для оформлення замовлення. Щоб скористатися нею, виберіть на сайті автотранспорт із потрібною вантажопідйомністю і габаритами та натисніть на кнопку «Замовити». Після цього відкриється форма замовлення, у якій необхідно вказати таку інформацію:

 • Яку послугу ви замовляєте. Наприклад, перевезення вантажу зі Львова до Києва чи гуманітарної допомоги, переїзд із Києва до Львова.
 • Ім’я.
 • Email.
 • Номер мобільного телефону.
 • Деталі замовлення. Вкажіть, чи будете перевозити цінні та крихкі речі, чи потрібні вам вантажники.

Менеджер оперативно зателефонує і оформить договір на виконання замовлення. Наші менеджери — досвідчені логісти. Вони порадять оптимальний транспорт для вашого вантажу з урахуванням усіх побажань. На сайті вказані номери телефонів, Viber, Telegram і email, за якими можна зв’язатися з менеджерами.

У нас прозоре ціноутворення, відсутні приховані платежі та надбавки. На сайті для кожного автомобіля вказані розцінки за 1 годину з урахуванням його вантажопідйомності. Вартість замовлення залежить від кілометражу перевезення. Якщо замовляються послуги вантажників, враховується вага вантажу, який їм потрібно розвантажити чи завантажити. Під час заповнення бланка договору уточнюйте в менеджера всі незрозумілі пункти.

Ми якісно і своєчасно перевеземо ваш вантаж за доступними цінами. Переконайтеся в цьому самі!