Офіційність є основною відмінністю ділового текстового стилю від літературного та будь-якого іншого. Усі офіційні тексти умовно класифікуються на два види: офіційно-документальний та повсякденно-діловий. Перший варіант використовується для передачі інформації юридичного характеру. Другий застосовується виключно у діловому листуванні.

Оскільки будь-який бізнес має на меті розширення клієнтської бази, вихід на міжнародні ринки, то ведення документації, включаючи фінансову, а також листування ведеться на двох та більше (залежно від кількості іноземних партнерів або клієнтів) мовами. Як правило, важко знайти співробітника для підприємства, який досконало володів би іноземною мовою чи кількома. Тому для перекладу документації потрібні професіонали, якими є Київське бюро EXperevod. Скориставшись посиланням: https://experevod.com.ua/dilovyy-pereklad/, можна оформити заявку на послуги у форматі онлайн.

Тут кваліфіковані спеціалісти-лінгвісти беруться за будь-який вид ділових паперів. Це можуть бути:

  • Дипломатичне поштове листування;
  • Внутрішня службова переписка;
  • Юридичні акти, закони, кодекси;
  • Судова документація;
  • Кореспонденція комерційного характеру;
  • Особиста документація фізичних осіб.

Особливості ділового перекладу

Головними вимогами до документації цього плану є чіткість, точність формулювань, передачі фактів, лаконічність викладу, суворе дотримання мовних норм. Переклади виконуються відповідно до кодифікації. Фахівці-лінгвісти повинні не просто володіти іноземною мовою, але знати тематичну термінологію та виконувати правила ділового листування. Перекладний текст має бути максимально близьким до вихідного. До нього не можна додавати іншу інформацію. Важливо використовувати кодифіковані слова, прийняті кліше. Спотворення сутності ділового листа або документа неприпустимо.

У бюро «EXperevod» можна замовити не лише переклад договорів, листів, повідомлень, контрактів, але також тут роблять адаптацію маркетингових стратегій, бухгалтерських документів, бізнес-планів тощо.

Розпочати співпрацю з компанією можна шляхом оформлення заявки у форматі онлайн на сайті, за веб-адресою: https://experevod.com.ua/, або зв'язатися з оператором по телефону, вайберу, через електронну пошту. Всі контактні номери, адреси розміщені у відповідному розділі офіційного веб-ресурсу компанії.