Друк, створений високотехнологічним обладнанням, дозволяє проектувати на компонентах одягу справжні шедеври дизайнерського мистецтва на радість істинним поціновувачам естетики. Друк на тканині, організований на кваліфікованому рівні із залученням сертифікованих матеріалів та прогресивного обладнання, пропонується легендарною компанією та дизайн-студією «NotBlack».

Особливості застосування технологій друку для створення оригінальних футболок

Спостерігається стрімке зростання попиту на індивідуальні замовлення щодо виконання друку на ультрамодних футболках, які будуть унікальною річчю в гардеробі будь-якої свідомої модниці, що слідкує за своїм зовнішнім виглядом. Завдяки чудовій друкарській апаратурі можна передати чітко і реалістично кожне зображення на:

  • подушках;
  • сумках-шопперах;
  • пуфах;
  • скатертинах;
  • фартухах;
  • дощовиках.

У процесі друку обов'язково доцільно враховувати параметри принта, персональні очікування клієнта та бюджет, які він має. За рахунок багаторічного досвіду та професіоналізму фахівці навчилися створювати майстерні твори, що підкреслюють стиль безпосереднього власника. За рахунок застосування прогресивних методів друку тканин у рулонах можна домогтися продуктивного втілення сміливих колірних рішень, а також персоналізації конкретного образу.

Переваги професійного друку

Використання інноваційного методу друку – найкращий інструмент брендування одягу. Послуги щодо індивідуального замовлення на виробництво футболок з печаткою регулярно залучають підприємці для корпоративних заходів на фірмах. Створення оригінальних спецефектів на футболках забезпечується за рахунок інноваційного термотрансферного методу. Досить часто клієнтами стають молодята, які хочуть замовити для себе парні футболки зі знаковим зображенням, що символізує безмежну любов один до одного. Очевидні переваги співпраці з профільною компанією «NotBlack» з питання друку полягають у:

  • розробленні індивідуального принта або патерну під потреби замовника;
  • підборі для клієнта найбільш сприятливого варіанту із відсортованої колекції;
  • дотриманні технології пошиття виробів із текстилю та рекламно-сувенірної продукції;
  • використанні високотехнологічних інструментів.

Всі футболки збережуть свій первозданний вигляд навіть після багаторазового прання, що свідчить про першосортні тканини, використані при пошитті виробів. Місце для стильної брендованої речі із зображенням або барвистим малюнком знайдеться у гардеробі у кожної людини, яка стежить за модними тенденціями та хоче демонструвати свою самобутність на людях.