Дитяча стоматологія – питання дуже важливе та делікатне. Коли потрібне лікування карієсу у дітей, потрібно обирати лише найкращих лікарів та стоматологічні клініки. Адже перший дитячий стоматолог і перше відвідування справляє на дитину незабутнє враження про цю процедуру. Саме від нього залежить, чи боятиметься дитина лікувати зуби чи ні. Дорослі свідомо йдуть до стоматологів і можуть зазнати хворобливих відчуттів, бо знають, як це важливо для їхнього здоров'я. Малюки, на жаль, на такі подвиги не здатні, тому для них дуже важливо, щоб дитяча стоматологія не виклакала асоціацій з болем.

Лікування карієсу у дітей

Лікування карієсу у дітей на ранніх етапах відбувається без розтину порожнини. У дитячій стоматології Позняки — Mom`s на зуби наноситься спеціальний фторвмісний розчин, що створює дезінфікуючу плівку, що перешкоджає розвитку процесу. Якщо ж уражені внутрішні тканини, то лікування дитячого карієсу у разі проводиться з очищенням порожнини, тоді перед введенням повноцінної анестезії лікар наносить на ясна знеболюючий гель, що знижує хворобливі відчуття в дітей.

Стоматології, особливо дитячої, тут приділяють особливу увагу. Допомагають дітям у лікуванні карієсу найкращі та найуважніші лікарі міста Київ. У їхніх руках великий досвід, безпечні та ефективні препарати, сучасні технології. З такими «помічниками» відвідування перетвориться на приємну процедуру без страху та сліз. Тут можуть виправити прикус, про що детальніше ви можете дізнатися на сторінці https://moms.ua/services/korekciya-prikusu-u-ditej/ стоматології. Завдяки такому підходу Mom`s має безліч позитивних відгуків від батьків.

Як підготувати візит до стоматології

Маленька порада про підготовку до візиту до стоматології для лікування дитячих проблем із зубами. Якщо у дитини з'явився карієс, який потребує лікування, то його варто трохи підготувати психологічно. Про те, що потрібно буде завітати до дитячого стоматолога, не варто говорити задовго до прийому, краще попередити за пару днів. Не варто й казати, що:

  • лікування у дітей карієсу це «не боляче»;
  • цього «не треба боятися»;
  • розписувати, що лікар робитиме.

Досить сказати, що лікар просто гляне на зубки і трохи почистить їх спеціальним інструментом. Решта – робота стоматологів Mom`s, яка описана на сайті https://moms.ua/stomatologiya-dlya-ditej-ta-majbutnih-mam-moms-poznyaki/. Вони чудово знають, як заспокоїти дитину та створити обстановку для успішного лікування.

Міфи про молочні зуби

Корисно також знати про молочні зуби, адже їхня поява – не лише щаслива подія та новий етап розвитку дитини. Водночас, це і ще один важливий пункт у відповідальності батьків за своє чадо. Існує думка, що лікування молочних зубів – не така важлива і потрібна справа, оскільки термін їхньої служби невеликий, вони скоро випадуть і на зміну їм виростуть нові зубки. Насправді, є ціла низка причин, чому лікування перших зубів – дуже важливий момент:

  1. По-перше, хоч це й тимчасові зуби, але з ними, проте, потрібно прожити кілька років, а це означає, що, не подбавши вчасно про їхнє здоров'я, на місці молочного зубика буде порожнеча.
  2. По-друге, уражені карієсом молочні зуби можуть стати ворогом для здоров'я постійних зубів.
  3. По-третє, каріозний зуб – джерело інфекції, яке може спричинити безліч неприємностей. Від здоров'я молочних зубів безпосередньо залежить розвиток правильної щелепної системи, шлунково-кишкового тракту та, звичайно, дикції дитини.

Відмінним помічником у збереженні здоров'я молочних зубів є профілактичні огляди у дитячого стоматолога з клініки Mom`s.