Столиця - це місто вражень. Машина на прокат в Києві – це просто необхідність, адже за відсутності власного авто, комфортно пересуватись по столиці вкрай важко, а інколи ще й нестерпно довго. Саме так, інколи дістатися іншого кінця міста на громадському транспорті займає близько цілого дня, що явно не є економією Вашого часу та збереженням безпеки.

Обрати найкращий варіант для прокату у столиці Ви можете прямо тут на сайті https://alin.ua/rent/kyiv компанії, або отримати безкоштовну консультацію наших менеджерів, що радо допоможуть зупинити свій вибір на найвигіднішому варіанті авто, прислухаючись до Ваших потреб та цінових переваг.

Які автомобілі доступні для прокату в ALIN?

Усі наявні автомобілі в ALIN є новими, адже рік їхнього випуску є не старшим ніж 3 роки. Більшість автопарку компанії тільки нещодавно залишили стіни знаменитих автосалонів, що є вагомою перевагою компанії. Асортимент автомобілів постійно оновлюється та збагачується новими моделями. Ціни на оренду авто в ALIN орієнтовані на кожного клієнта. Стартує прокат автомобілів від 10 євро, що є мінімальною ціною на усьому ринку прокату. Наші менеджери з радістю порадять Вам найкращий варіант для Вас та Вашого гаманця, а також нададуть якісну інформацію, щодо усіх правил прокату.

Що потрібно для оформлення прокату?

Аби отримати авто на прокат в ALIN слід відповідати лише кільком нескладним критеріям. Ваш вік повинен бути не меншим ніж 21 рік, а стаж водіння не меншим ніж 3 роки. Також, додатково у Вас повинен бути наявний необхідний пакет документів, необхідний для оренди транспортного засобу в ALIN, а саме: водійське посвідчення та паспорт (український чи іноземний). Для громадян України обов’язковою є наявність ідентифікаційного коду з Єдиного Державного Реєстру України.

Чи можна подорожувати з домашніми улюбленцями?

Ви легко можете подорожувати прокатним автомобілем разом з своїми чотирилапими улюбленцями та не перейматися про їх комфорт та безпеку. Компанія ALIN надає для прокату спеціальні перевозки для транспортування невеликих порід тваринок. Однак, слід бути вкрай обережними, адже за цілісність салону вашого прокатного автомобіля відповідаєте лише Ви. Тому у разі будь яких пошкоджень салону авто Вашими улюбленцями усі відповідальність буде за Вами, і саме Вам прийдеться сплачувати компенсацію за принесену шкоду компанії.

Переходьте на сайт компанії прямо зараз https://alin.ua/rent/kyiv та обирайте найкращий варіант для подорожі своєї мрії прямо зараз.