Вибір автошколи – дуже важливий та відповідальний момент для кожного, хто прагне стати водієм та кермувати машиною, враховуючи ПДД. Для досягнення такого результату потрібно обрати надійну автошколу, яка точно надасть усі потрібні знання.

Основні моменти, на які потрібно звернути увагу

Надзвичайно важливо, аби школа була акредитована у МВС. Якщо автомобільна школа отримала акредитацію, це означає, що вона має право готувати водіїв транспортних засобів. Якщо учень вирішить обрати неакредитований заклад, тоді у нього не буде свідоцтва про закінчення школи, а також його не допустять до іспитів. Після акредитації варто звернути увагу і на:

  • Атестацію викладачів та інструкторів, підтвердження їхньої кваліфікації.
  • Кількість машин та їхню сертифікацію. Автомобілі мають бути сертифікованими, щоб на них можна було проводити підготовку. Кожна філія автомобільної школи повинна мати більший автопарк, ніж потрібно, щоб підготувати учнів. Це гарантує оперативну заміну машину у випадку поломки.
  • Достатня кількість працівників. Інструкторів та викладачів повинно було достатньо для безперервного навчання. Бувають ситуації, коли один інструктор хворіє або не може бути присутнім на занятті, тоді адміністратори повинні швидко надавати заміну, щоб не зупиняти навчальний процес.
  • Надання лекційних класів та можливості навчатися онлайн через Skype чи Zoom. Також студентам повинні бути доступними різні макети та матеріали від викладачів. Лекційні класи мають бути оснащені комп’ютерами.

Також варто звертати увагу на прозорість цінової політики, не допускається, щоб автошкола створювала приховані платежі. Записуючись на навчання, обов’язково уточнюйте, яка кількість занять планується з теорії та практики, потім це потрібно закріпити у договорі та отримати квитанцію для оплати.

Відгуки студентів, що пройшли навчання

Ніщо так не розповідає про автошколу, як відгуки студентів, які вже завершили навчання. Можна розпитати у друзів та знайомих, де вони вчились водійському ремеслу, а вже потім зробити вибір. Спілкуючись із колишніми студентами-водіями, уточнюйте такі моменти:

  • особливості теоретичної та практичної підготовки;
  • наскільки персонал зацікавлений у наданні потрібної інформації та вивченні практичних моментів кермування;
  • як створюється графік, чи можна проходити навчання ввечері або у вихідні дні, що дуже зручно для більшості.

Якщо ви шукаєте надійну та перевірену автошколу, радимо звернути увагу на «Бай Драйв» https://bai-drive.com.ua/.Там працюють справжні професіонали, створені комфортні умови для навчання та гарантуються вигідні ціни.