Замовляючи переклади документів або текстів, необхідно точно розуміти, навіщо ви виконуєте переклад документів або текстів, тобто необхідно визначити мету перекладу. Наприклад, ви можете виконати переклад з японської мови для подання документів державними установами іншої країни або ви можете замовляти переклади, щоб просто розуміти зміст написаного тексту іноземною мовою. Визначення мети допоможе вам не тільки отримати в результаті те, що ви хотіли, тому що при точній цілі та ваші вимоги будуть достатньо точними та конкретними, а також точні цілі допоможуть вам підібрати правильну компанію, яка зможе впоратися з вашими вимогами чи завданнями.


Наприклад, якщо вам потрібен переклад технічних текстів, варто шукати компанію, яка надає саме такі послуги. Тобто шукати в пошуковій системі потрібно саме за фразою «бюро технічного перекладу», в іншому випадку, швидше за все, ви потрапите до компанії, яка виконає переклад ваших технічних документів на досить посередньому рівні. З іншого боку, звернувшись до професійної компанії, ви отримаєте результат найвищої якості.


При надсиланні документів або текстів на рахунок вартості та термінів виконання варто просити прорахувати не тільки переклад всього обсягу, а також вказати окремо вартість кожної додаткової послуги, а також зрозуміло та детально пояснити, скільки коштує сторінка перекладу вашого документа. А також обов'язково попросіть уточнити, якщо є можливість зменшити вартість, то яка. Таким чином, ви точно знатимете, за що і скільки платитимете. А, по-друге, ви знатимете, від чого можна відмовитися, якщо не вкладатиметеся в бюджет.
Також зверніть увагу, що терміни перекладу, які ви встановлюєте, часто можуть збільшити вартість перекладу, тобто вам оформлять термінове замовлення. Іншими словами, обов'язково запитуйте, коли буде готове ваше замовлення. А якщо стандартні терміни вам не підійдуть, лише тоді уточнюйте, як зміниться вартість при скороченні термінів.


Вся інформація була надана компанією TranslationStudio – одним із лідируючих бюро перекладів на ринку України https://www.byuroperevodov.com.ua. Ця компанія протягом більше 5 років надає якісні переклади текстів та документів різних тематик та складності. Щоб дізнатися більше про компанію ви можете перейти на сайт за посиланням і на сторінках сайту ви знайдете всю інформацію, яка може вас цікавити https://www.byuroperevodov.com.ua/uk/byuro-perekladiv-kiiv-tsini-prays-list/.