Ви знаєте, що таке реактивний тендер? Можливо, це саме те, чого вам не вистачає. Тож ми розповімо про них і покажемо одного з найкращих виробників.

Реактивний тендер — це невеликий надувний човен із системою реактивних двигунів, який використовується для транспортування пасажирів до більших суден або яхт, особливо якщо вони не можуть пришвартуватися в певному порту чи пристані. Додатково тендери можна використовувати для спорту або риболовлі.

«Реактивний тендер має відповідати всім вашим потребам», – переконаний Максим Старченко. Адже він, як власник і засновник компанії з виробництва тендерів Agilis Jettenders GmbH, точно знається на цьому. Його компанія зі штаб-квартирою в місті Юліх, Німеччина, виробляє та постачає розкішні реактивні човни по всьому світу.

Але починалося все, як сімейний бізнес. Пан Старченко з дитинства захоплювався човнами, тож вирішив перетворити це на справу свого життя і залучив до неї всю свою родину.

Зараз у модельному ряді Agilis є шість моделей, кожна з яких розроблена з урахуванням конкретних потреб клієнтів. Перша модель Agilis 355С була представлена в 2018 році і стала хітом виставки в Дюссельдорфі. Інноваційні технології, розкішні та високоякісні матеріали, продуманий до деталей дизайн для більшої зручності та вкладена в це частинка душі – все це сприяло швидкому перетворенню маленької сімейної компанії на успішного та затребуваного гравця на ринку реактивних тендерів.

«Ми намагаємося задовольнити різноманітні потреби наших клієнтів та відповідати світовим стандартам якості, використовуючи тільки матеріали від провідних світових постачальників та передові технології», – Максим Старченко.

Завдяки своєму досвіду пан Старченко знає, чого хоче споживач, тому Agilis створює ідеальний продукт, який відповідає трьом ключовим потребам – потужний двигун, можливість налаштувати все під себе та технічні рішення преміум-класу з найкращими матеріалами. Реактивні тендери Agilis мають значні переваги перед конкурентами. Перш за все, це потужний реактивний двигун, який забезпечує вищу швидкість і більшу стабільність керування. У конструкції двигуна немає зовнішніх гвинтів, тому знаходитись поблизу тендера стало безпечніше, а ризик пошкодити пропелер під час виходу на берег зменшився.

Друга перевага — це можливість вибирати все на своєму човні від кольору корпусу до корисних гаджетів. Для деяких моделей доступний навіть вибір з двох варіантів двигунів, які відповідають очікуванням клієнтів. Замовник може самостійно вибрати всі необхідні деталі у розділі «Конфігуратор» на сайті. Ваш тендер – ваш дизайн – ваші правила.

Третя перевага Agilis – це найвища якість кожної частини човна. Тендери розраховані на першокласні яхти і відповідають найвищим стандартам яхтової індустрії. Agilis використовує матеріали тільки від перевірених світових постачальників класу люкс. Тендери оснащені інноваційною та високотехнологічною технікою і гаджетами.

«Виготовлений під користувача, розкішний, реактивний. Ці три характеристики повністю описують тендери Agilis і нашу стратегію виробництва», – наголошує Максим Старченко.

Розгляньмо протилежні моделі асортименту. Якщо вам потрібен тендер лише для того, щоб швидко та комфортно дістатися до яхти, зверніть увагу на Agilis 280С, який є найменшим, але не менш комфортним, ніж інші. Якщо ваша мета — чудово провести час із сім’єю та друзями, насолоджуючись кожною хвилиною подорожі, вам варто спробувати Agilis 560D. Це розкішний реактивний тендер на 10 осіб, який можна охарактеризувати як галузевий стандарт розкоші, комфорту та безпеки. Нещодавно команда Agilis представила найменший реактивний тендер у світі з дизельним двигуном – Agilis 360D.

Історія Agilis вчить нас, що великий успіх починається з пристрасної ідеї та підтримки близьких людей.

Офіційні веб-ресурси компанії Agilis Jetteners GmbH: https://agilis-jettenders.com/
Agilis

agilis-key-visual

560D

280 jet tender