Потрібні були послуги маніпулятора в Києві? Рекомендуємо клікнути по посиланню і перейти на корпоративний ресурс компанії AUTOSOS (autosos.ua). Вона успішно працює в цьому напрямку з 2000-го року, тому має досить великим і різноманітним автопарк спецтехніки, обладнаної КМУ. В основній своїй масі це платформи, з вантажопідйомністю до 30т.При необхідності знайдуться Всюдиходи, самоскиди і тягачі. З їх допомогою можна ефективно вирішувати будь-які практичні завдання. Компетентні менеджери неодмінно допоможуть визначитися з оптимальним вибором, щоб і зробити швидко, і не переплатити. Консультації безкоштовні.

Про краново-маніпуляторних установках

Все різноманіття вантажопідйомних механізмів цього типу формально складається з двох великих груп: гідроманіпуляторів і кранів-маніпуляторів. Перші з них мають гідравлічні приводи, а другі - ні. Звідси суттєва різниця за характером експлуатації, функціональним можливостям і конструкціям.

Серед універсальних оціночних характеристик КМУ потрібно виділити Вантажні моменти. Вони розраховуються як твори маси вантажів на довжини вильотів стріл. Наприклад, планується перемістити 3 тонни на 3 метри, отже, буде потрібно установка, у якій вантажний момент дорівнює 9,0 т.м. (3х3).

Однак, приймати остаточне рішення про укладення договору оренди тільки на основі згаданого критерію не можна. Слід заздалегідь всебічно проаналізувати майбутній характер робіт, оскільки в силу ряду технічних особливостей гідроманіпулятори просто фізично непридатні для виконання деяких операцій, підвладних «однокласникам».

Наприклад, з їх допомогою зручно виконувати однотипні операції типу «підняв (зняв) - поставив» на якомусь обмеженому просторі. Крани-маніпулятори володіють не тільки більш високою вантажопідйомністю, то і більш високою точністю позиціонування вантажів, хоча, і роблять це набагато повільніше. У їхньому випадку швидкісні характеристики є вторинними.

Нагадаємо, що експлуатація незареєстрованих модифікацій з вантажними моментами понад 4т.м. законодавчо заборонена. Виняток зроблено для лісових господарств.