Немає нічого важливішого, ніж завжди бути в безпеці в галузі гігієни та дезінфекції, особливо в часи світової пандемії, коли це питання стоїть дуже гостро і з великою відповідальністю можна припустити, що наше життя, життя наших близьких і оточуючих цілком залежить від дотримання всіх і правил особистої гігієни.

Для виконання відповідних розпоряджень та правил встановленими медичними контролюючими органами всі організації, громадські організації торгові центри, магазини зобов'язані дотримуватись норм і постійно закуповувати ефективні засоби – антисептичного характеру.

Компанія, використовуючи свої можливості через сайт та глобальні соціальні мережі інтернету, надає послуги у постачанні різноманітних препаратів професійної хімії, дезінфекції та прибиральної техніки для готелів та ресторанів, підприємств харчового виробництва, лікувальних закладів, салонів краси та багатьох інших громадських закладів.

Яку продукцію пропонує компанія?

Звернувшись до компанії «Лізоформ», можна замовити антисептик для рук у всі регіони України. Вся продукція, що поставляється, відповідає нормам і вимогам МОЗ України, товари від світових виробників передбачають сувору відповідність стандартам якості, що забезпечують ефективний вплив на мікроорганізми, що знаходяться на поверхні шкіри.

Антисептика для обробки рук і шкіри завжди вважався найефективнішим та профілактичним засобом, продукція всіх компаній, Які займаються виготовленням таких засобів представлені на сторінках інтернет-магазину компанії. Зручний інтерфейс сайту дозволяє кожному клієнту отримати максимально відкриту інформацію про кожен засіб. Достатньо залишити заявку на придбанні певної партії антисептика, як менеджери компанії, зв'язавшись з клієнтом, організують швидку доставку товару у вказане місце замовником.

Представлений асортимент продукції на сторінках сайту дуже великий, він охоплює всіх світових виробників і на підставі прямих поставок від виробника компанія реалізує товар за оптовими цінами з мінімальною націнкою.

Антисептичні препарати поставляються у різних форматах: є засоби в рідкому стані, які використовуються для поверхневого нанесення або розпилення, що забезпечує локальну обробку поверхні шкіри. Багато варіантів та пропозицій, коли засоби пропонуються у гелевому вигляді, такі засоби мають щільний склад, краще розподіляється по поверхні, що дозволяє провести комплексну обробку кистей рук.

Коли оформлена поставка, замовнику слід вказати на об'єми ємностей, що використовуються, існують різні формати, від ємностей об'ємом в 2 і більше літрів до компактної індивідуальної тари та флаконів, забезпечених механічним розпилювачем.

Можливі протипоказання, проконсультуйтеся зі спеціалістом