Результати досліджень та багаторічна практика доводять, що ті діти, які починають вивчати англійську мову раніше, а саме з перших років життя, досягають найкращих результатів. Як саме можна допомогти своїй дитині опанувати англійську мову швидко та легко?

В цьому значно можуть допомогти мовні курси, наприклад центр Англійська Хелен Дорон Академгородок, де сертифіковані викладачі за допомогою авторської методики зможуть допомогти дітям закохатися в англійську та навчання в цілому.

Які саме активності будуть корисними та результативними для вивчення англійської мови вдома?

Перш за все, це повинні бути творчі практичні завдання, через які дитина вивчає нові слова та структури без зусиль, завдяки наочним матеріалам та іграм. Наприклад, можна використовувати іграшки дитини (пірамідки, кубики тощо) для того, щоб рахувати або вивчати кольори, називати предмети навколо (посуд, меблі, одяг). 

Перегляд освітніх мультфільмів англійською стане не лише інформаційно корисним, але й допоможе дитині набути гарного акценту, вивчити багато слів, структур та цілі речення, допоможе краще розуміти мову на слух та значно полегшить вивчення англійської в майбутньому.

Як проходять заняття для малюків та дітей за методикою Хелен Дорон?

Одним з прикладів курсів англійської для дітей є центр Англійська Хелен Дорон, який пропонує програми від 3 місяців до 19 років. На заняттях діти змалечку вивчають базову лексику, різновиди тварин та комах, птахів тощо. Малюки навіть навчаються читати за картками Домана. 

Завдяки тому, що викладачі постійно змінюють активності та чергують пасивний та активний види діяльності діти не втомлюються та довше залишаються зконцентрованими та зацікавленими.

Тактильні матеріали на заняттях з англійської мови

На заняттях використовуються різні тактильні матеріали, що допомагає розвивати велику та малу моторику. Викладачі готують нові завдання на кожне заняття, тому дітям завжди цікаво та весело!

Однією з порад, які дають педагоги, вмикати в фоновому режимі пісні, мультфільми та аудіо англійською. Так ви створюєте англомовне середовище, завдяки якому дитина буде запам'ятовувати ще більше корисної інформації та слів.

Тож не відкладайте надовго вивчення англійської, адже в сучасному світі - це дуже корисні знання! Допомігши вашій дитині вивчити англійську змалку, ви забезпечите їй успішне майбутнє.