Сьогодні оформлення заходів за допомогою повітряних куль впевнено є перспективним напрямком. Секрет у тому, це порівняно недорогий, але при цьому дуже цікавий спосіб задекорувати приміщення. Більше того, оскільки йдеться про використання кульок із міцного латексу, цілком реально вирішити питання зовнішнього оформлення під час проведення урочистих заходів (сімейні вечори, відкриття магазинів).

Як надати оформленню оригінальності? Рішенням виступає друк на кульках у Львові. Впровадження прогресивних технологій допомагає впровадити яскраві та оригінальні ідеї, які нададуть повітряній кульці неповторний стиль. Відразу слід зазначити, що сам процес друку відрізняється показовою якістю, що підвищує попит на послугу.

Особливості друку на повітряних кульках

Для виконання замовлення використовується міцна основа. У даному контексті йдеться про повітряну кульку із щільного латексу, яка добре переносить механічне навантаження. Більш того, латекс витримує перепади температур, тому такий варіант оформлення цілком реально використати на вулиці.

Після того, як клієнт визначитися з кольором кульки, настає черга вибору напису. Як варіант, це може бути зображення. У цьому випадку можна впевнено говорити про ефективний маркетинговий інструмент, використання якого позитивним чином позначається на розвитку бізнесу.

Для нанесення принта або напису використовується спеціальна технологія, яка відрізняється не лише показовою швидкістю, але й відмінною якістю. Також, варто зазначити, що перед тим, як нанести напис або зображення, кульку попередньо надувають, що виключає різного роду похибки.

Увага на фарби

У даному контексті йдеться не про різноманітність кольорів, серед яких чимало оригінальних варіантів, а про якість самої фарби. Тут використовується спеціальний матеріал, який не тече в процесі нанесення, що унеможливлює спотворення потрібного малюнка. Також спеціальна фарба не тріскається при зміні форми повітряної кульки, що відбивається на довговічності використання цього яскравого і незвичайного елемента декору.