Для терас зазвичай використовують маркізи і навіси. Це є незмінною річчю для приватних будинків, дач. У наш час пропонується різноманітна продукція, тому важливо розуміти, на що слід звернути підвищену увагу. Рішення купити маркізи-навіси буде цілком правильним, але необхідно розуміти, який варіант буде найкращим для подальшого замовлення.

Як краще зробити вибір

Зазвичай рекомендується звертати підвищену увагу на наступні критерії:

  • Матеріал. Зазвичай використовують акрил та поліестер, ПВХ. Акрил має високу якість, а ще не відтворюються сонячні відблиски. Поліестер – це штучний матеріал, який може відштовхувати вологу, а ще він є стійким до сонця. Моделі з ПВХ є стійкими до температурних перепадів.
  • Варіанти виробів. Маркізи бувають відкритими, касетними. До того ж касетні моделі бувають висувними, купольними та вітринними. Також маркізи бувають горизонтальними та вертикальними. У кожному випадку необхідно враховувати особливості конструкції та її характеристики, щоб експлуатація була довгою та безпечною.
  • Управління. Воно буває автоматизованим і дистанційним. Це залежить від конструкції. У важільно-рулонних різновидах є кронштейн, з яким текстиль буде згортатись у рулон. Закривається – розкривається полотно завдяки обертанню. В інших випадках це відбувається зовсім по-інакшому.

Таким чином, дуже важливо, щоб вдалось обрати ту конструкцію, яку можна встановити та використовувати тривалий час.

Чому слід замовити маркізи-навіси

Звертаючись до фахівців, можна бути впевненими в тому, що вони врахують всі побажання власного клієнту. Це дозволить зробити гарний вибір із урахуванням особливостей продукції. До того ж, використовуються якісні матеріали з оптимальними характеристиками, а продукція створена щ урахуванням власних особливостей.

Виробництво дозволяє по-різному проводити обробку матеріалів, що є дуже важливим для характеристик та подальшого використання.

Зазвичай монтаж проводиться швидко та легко, тому не має ніяких особливостей при цьому. Головне – це звернутись до фахівців, які допоможуть у виборі, а згодом – у проведенні монтажу.