Бюро перекладів InTime надає письмові переклади документів вже понад 5 років. За даний період часу компанія змогла зарекомендувати себе як одну з компаній, що найбільш динамічно розвиваються, яка надає письмові переклади високого рівня якості і точно в термін. Додатковим бонусом, який ви отримаєте, співпрацюючи із цією компанією, є приємне європейське обслуговування та швидкий сервіс.

Більш детально - https://byuro-perevodov.com.ua/

Основними видами перекладів, якими займається компанія InTime є технічний і медичний переклад. Юридичний, фінансовий та художній переклад разом займають друге місце за популярністю в даному агентстві. Оскільки немає виключно технічної чи юридичної тематики, то компанія насправді надає послуги перекладу понад 100 тематик та понад 100 видів документів.

Перевірити якість послуги та рівень обслуговування ви можете дуже легко – замовте безкоштовний тестовий переклад документів, який компанія виконає для вас наступного дня після отримання тестового завдання, а також абсолютно безкоштовно. Головне, що якість тестового завдання буде такою ж, як і при звичайному замовлення послуг.

Детальніше - https://byuro-perevodov.com.ua/perevod-dokumentov-na-nemetskiy/

Додатковими слугами, якими ви можете скористатися в даному бюро перекладів, є засвідчення перекладу печаткою компанії, нотаріальне засвідчення, доставка документів, верстка, вичитування перекладу носієм мови тощо. Іншими словами, можна сказати, що компанія надає абсолютно всі види перекладів, а також всі додаткові супутні послуги.

Для документів підвищеної складності менеджери компанії підберуть спеціаліста, який чудово знає не лише іноземну мову, а й термінологію документа. Також кожному клієнту буде надано власний менеджер, який легко зможе проконсультувати вас про етапи перекладу, надати всю необхідну інформацію про статус вашого замовлення, а також внести всі корективи на замовлення на будь-якому етапі співпраці.

Завдяки новітнім технологіям та багаторічному досвіду роботи в даній сфері послуг компанія може виконувати термінові переклади документів великих обсягів і без втрати якості, а головне, що точно вчасно. Незважаючи на те, що компанія спеціалізується на складних текстах, вона навіть під час кризи зберігає досить приємну цінову політику. Термінові оцінюються завжди за подвійним або полуторним тарифом, виходячи з терміновості та складності. А складні тексти, наприклад, технічної та медичної тематики оцінюються з мінімальною націнкою за складність, яка тільки є на ринку, і дорівнює вона 15% вартості перекладу загальної тематики такого ж обсягу.

Детальніше - https://byuro-perevodov.com.ua/tsenyi/perevod-dokumentov-naispanskiy/