Існує багато хвороб, які дуже складно виявити традиційними засобами діагностики. Купити експрес тести онлайн - це гарна нагода завчасно потурбуватись про стан свого здоров’я та вжити необхідних засобів для усунення проблем.

Які засоби можна придбати

Каталог спеціалізованого сайту налічує декілька видів тестів. Вони з високою долею вірогідності здатні розпізнати:

  • COVID-19, включаючи антиген та антитіла;
  • туберкульоз;
  • прояви онкологічних захворювань різних частин організму.

 

Є також тест, за допомогою якого робиться аналіз сечі. При цьому результат формується одразу за 11 параметрами. Відтак, кінцеві висновки не будуть відрізняться від клінічних.

Серед тестів є і такі, які дають змогу виявити наявність у крові алкоголю або наркотичних речовин. Такий пристрій нерідко використовують на медоглядах, включаючи і ті, які відбуваються перед початком робочої зміни.

Як користуватися експрес-тестом

Послідовність дій може відрізнятися в залежності від типу та призначення виробу. Про те, загальний алгоритм можна описати наступним чином.

Спочатку треба взяти пробірку та набрати туди декілька крапель слини. Потім туди додається увесь зміст одноразового буферу. Потім 2 краплі отриманого зразка додається до лунки тест-касети. Вже приблизно через 15 хвилин буде готовий результат тесту.

Порядок замовлення та отримання товару

Перш за все на сайті слід ознайомитися з каталогом продукції, яка є у наявності на поточний час. Кожна позиція містить детальний опис, інформацію про ціну та умови застосування. У випадку наявності застережень, про них повідомляється у обов’язковому порядку.

Усі обрані товари формують корзину. Окрім того заповнюється заявка з зазначенням контактних даних, бажаного способу оплати та доставки. Розрахуватися можна як банківською карткою так і переказом з банківського рахунку. Після отримання товару слід одразу ж оглянути його та переконатись у відсутності механічних пошкоджень. У іншому випадку мова може йти про повернення або заміну товару.

Можливі протипоказання. Томі перед замовленням слід отримати консультацію від фахівця.